2700 TL Monitörlü Sistem Önerisi

Hocam, olmamis yine. Monitoru degistirin, DVI cikisli olan E2262Vw alin. SSD sokmayin sisteme, sonra alin.
Sogutucu cok fazla olmus. AMD yerine Intel alin.

Not: Onerilerimizi dinleyin diye de belirtiyorum.
Abi o monitör cok pali bu indirimli 280TL ondan alıyorum bide amd eskidimi artık noldu ssd çıkarırım ozman neden intel bi açıklarsanız gönül rahatlığıyla alıyım.

Tek cekirdek performansinda AMD'ye karsi onde. Daha uzun omurlu ve dayanikli.

Not: Monitor pahali degil, su anda Vatan'daki urunlere indirim yapilmadi. Cuma, Cumartesi ve Pazar gunleri indirim olacak.

İndirim oldugu zaman onerdigim sistemi alin.

Tek cekirdek performansinda AMD'ye karsi onde. Daha uzun omurlu ve dayanikli.

Not: Monitor pahali degil, su anda Vatan'daki urunlere indirim yapilmadi. Cuma, Cumartesi ve Pazar gunleri indirim olacak.

İndirim oldugu zaman onerdigim sistemi alin.

Abi bide işlemci soğutucusu aliyim yada yangisi ?

Bide ben O.C yamiycam daha doğrusu bilmiyorum o işlemci düşürme şansı varmı O.C yapmadım dan dolayı :) yoksa elleme kalsınmı.

Oğulcan'ın sistemi güzel olmuş ama sürekli söylediğim bir sözü söyleyeceğim. Bilgisayarı bir süreliğine televizyona bağlayıp kullanırsan ekran kartını R9 290 yapıp bir tane de DVD Yazıcı alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı