2700 TL'den i5 10600KF alınır mı?

Doğru diyorsun K işlemciler duayla da overclock oluyor(!)

Overclock yapacağını kim söyledi? Ben overclock yaparsın gibi bir cümle mi kurdum? Arkadaşta anakart var ki alınır mı diye soruyor ve ucuz al diyorum sizin gibi herkes boş yere para harcamak zorunda mı? Anakart değiştir, RAM değiştir işlemci değiştir vs. O zaman her soru sorana sizin gibi cevap verelim? GTX 750 Ti alınır mı? Yok kardeşim ne gerek var 3090 al alınır mı o kart diyelim.
Oc yapmadıktan sonra 10400F den bir farkı kalmaz neden alasın ki 2k ya sıfır 10400F var.

Evet haklısın kullanmadığını varsayarak bu cümleleri kullanacağım. Benim bir önceki işlemcim i5 10400F, şimdiki işlemcim i5 10600k evet kesinlikle aynılar!

Overclock yapacağını kim söyledi? Ben overclock yaparsın gibi bir cümle mi kurdum? Arkadaşta anakart var ki alınır mı diye soruyor ve ucuz al diyorum sizin gibi herkes boş yere para harcamak zorunda mı? Anakart değiştir, RAM değiştir işlemci değiştir vs. O zaman her soru sorana sizin gibi cevap verelim? GTX 750 Ti alınır mı? Yok kardeşim ne gerek var 3090 al alınır mı o kart diyelim.

Evet haklısın kullanmadığını varsayarak bu cümleleri kullanacağım. Benim bir önceki işlemcim i5 10400F, şimdiki işlemcim i5 10600k evet kesinlikle aynılar!
pek bir performans farkı yok açıkcası. Bana inanmıyorsan buyur kıyas :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

pek bir performans farkı yok açıkcası. Bana inanmıyorsan buyur kıyas :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Her gördüğünüz videoya inanır mısınız? Ben şahsen kendim kullandım diyorum?

her video da aynı :D

He anladım siz sadece oyun olarak düşünüyorsunuz tamam... Yani sizin gözünüzde bilgisayarda işlem yapmanın, işlemci gerektiren programların değeri yok yani?

Ayrıca şu videolarda CyberPunk veya hangi oyunlar aynıysa değerlere bakmanı isterim.

Geri
Yukarı