2700 TL'ye kadar M.2 SSD önerisi

Bemydoctor

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım oyun kapatınca takılıyor. SSD 250 GB 860 EVO Samsung var. Daha iyi oyun tecrübesi için 2700 TL'ye kadar M.2 SSD almayı düşünüyorum. Öneri yapar mısınız?

Anakart Z490 Tomahawk var.

Son düzenleme:
Samsung 980 pro için bekliyim param olunca onu alayım diyorum da WD ye şuan param yetiyor açıkçası biraz kararsızım .. Bir de oyun için hangisi daha iyi olacaktır onun hakkında fikriniz var mı?

Hocam bu gümrük işlemi felan diyor Tr de de yok galiba bu ürün ? Gümrük işlemlerini bilmiyorum nedir ek para mı istiyorlar vs.
Muadil olarak bunu önerir misiniz : WD_BLACK SN850, 1TB, NVMe SSD, Soğutucusuz, WDS100T1X0E : Amazon.com.tr
Arasında ne gibi fark vardır bilemedim ? Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Yurt dışından gelecek SN850X. SN850'ye bu kadar para verilmez. En iyi tercih SN850X veya 980 PRO olabilir aynı fiyatlardalar Amazon Germany satıcısında.

Yurt dışından gelecek SN850X. SN850'ye bu kadar para verilmez. En iyi tercih SN850X veya 980 PRO olabilir aynı fiyatlardalar Amazon Germany satıcısında.
Yurtdışından gelince ek masraf çıkar mı? Ne kadar masraf çıkar kart ile ödenebilir mi ? Gümrük ödemesi için gümrüğe gitmeye gerek var mı ? Hiç yurtdışından ürün almadım da.. Duruma göre 980 pro alacam daha bütçeme uygun gibi oluyor. Samsung 980 PRO 1TB PCIe 4.0 NVME M.2 SSD (MZ-V8P1T0BW) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleme:
Yurtdışından gelince ek masraf çıkar mı? Ne kadar masraf çıkar kart ile ödenebilir mi ? Gümrük ödemesi için gümrüğe gitmeye gerek var mı ? Hiç yurtdışından ürün almadım da.. Duruma göre 980 pro alacam daha bütçeme uygun gibi oluyor. Samsung 980 PRO 1TB PCIe 4.0 NVME M.2 SSD (MZ-V8P1T0BW) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
20-50 TL bir kargo ücreti olur başka bir masraf yok.

Sizin attığınız link daha pahalı ve satıcısı Amazon.com.tr değil. Amazon Germany da .tr kadar güvenilir, fazladan para da vermenize gerek yok.

Yine Amazon Germany'i takip edin. KC3000, Fury Renegade vs. modelleri de 2000-2100 TL aralığına nadir de olsa düşebiliyor.

P5 Plus bence bu fiyatlarda tercih edilmemeli. SN850X, Fury Renegade, 980 PRO varken. Fiyatlar çok benzer çünkü.

Hocam bu gümrük işlemi felan diyor Tr de de yok galiba bu ürün ? Gümrük işlemlerini bilmiyorum nedir ek para mı istiyorlar vs.
Muadil olarak bunu önerir misiniz : WD_BLACK SN850, 1TB, NVMe SSD, Soğutucusuz, WDS100T1X0E : Amazon.com.tr
Arasında ne gibi fark vardır bilemedim ? Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Sadece 10-15 gün sürecekti gelmesi keşke alsaydınız fiyat değişmiş. Amazon garantisi altında ürüne sahip olacaktınız.

Değişmemiş fiyat.
Sipariş verebilirsiniz sadece elinize geçme süresi 10-15 gün sürecek o kadar değişen başka bir şey ya da ek ödeme gümrük vs olmayacak ve adresinize teslim edilecek.

Yurt dışından gelince ek masraf çıkar mı? Ne kadar masraf çıkar kart ile ödenebilir mi? Gümrük ödemesi için gümrüğe gitmeye gerek var mı? Hiç yurt dışından ürün almadım da. Duruma göre 980 Pro alacağım daha bütçeme uygun gibi oluyor. Samsung 980 PRO 1TB PCIe 4.0 NVME M.2 SSD (MZ-V8P1T0BW) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Aynı ürün sadece 10-15 günde elinize ulaşır.
Satın alım sayfasında zaten görünen fiyat ve sağda ithalat ücretleri ödeniyor yani gördüğünüz rakamlar tüm vergiler ve ithalat ücretlerinin ödenmesini kapsıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı