2700 TL'ye PS4 Pro Almak

baranyetgin

Hectopat
Bu PS4 Proyu almalı mıyım ya da bunun dışında bana önerebileceğiniz Sony sıfır Avrasya garantili PlayStation 4 Pro var mı?

Screenshot_20180627-131540.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisine bu kadar takılmayın, göz açıp kapatıncaya kadar 2 yılınızı geçirmiş oluyorsunuz. PS4 baş ağrıtmayan bir cihaz. 2 seneyi geride bıraktım hiç ağrıza yaşamadım, çevremdeki arkadaşlarım da aynı şekilde. 2700 Lira asla verilmez.

Bu PS4 Proyu almalı mıyım ya da bunun dışında bana önerebileceğiniz Sony sıfır Avrasya garantili PlayStation 4 Pro var mı?

Eki Görüntüle 310248
Çok pahalı bence 5 ay önce 2100 tl di almayın 1 ay bekleyin mutlaka indirim olur exelucuvie oyunlarını önemsemiyorsanız xbox one x öneririm kesinlikle hem daha ucuz bir ara 2000 tl di şuan ne bilmiyorum.

Genel olarak PS4 Pro stokları tükendiği için bu bakkal amcalarda krizden fırsat doğurarak absürt fiyatlara konsol satma derdindeler. Bunun gibi fırsatçılara para kazandırmayın derim ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı