2700 TL'ye sıfır PS4 alınır mı?

hdytğm

Centipat
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu Almanya'dan gelme CoD Modern Warfare bundle olarak 500 GB PS4 Slim fiyatında 2700 TL ile anlaştık. Ne dersiniz kaçırmamalı mıyım yoksa diğer 2.el temiz modellere bakmalı mıyım? 2.el PS4 alacağım.

O fiyatlara ortalama 1 yıl garantili 2.el cihazlar var Türkiye’de. Alacağınız ürün yurt dışı olacağı için bozulursa büyük sıkıntı yaşarsınız.

Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu Almanya'dan gelme CoD Modern Warfare bundle olarak 500 GB PS4 Slim fiyatında 2700 TL ile anlaştık. Ne dersiniz kaçırmamalı mıyım yoksa diğer 2.el temiz modellere bakmalı mıyım? 2.el PS4 alacağım.
Fiyat harika! Oyun da harika ben PS4 alacak olsam kaçırmazdım. Ama ülkemizde oyunlar çok pahalı olduğu için XBox tercih ederdim. Gamepass sebebiyle.

alınır hocam zaten uzun bir süre daha ps4`e oyun çıkmaya devam edecek.

O fiyatlara ortalama 1 yıl garantili 2.el cihazlar var Türkiye’de. Alacağınız ürün yurt dışı olacağı için bozulursa büyük sıkıntı yaşarsınız.

PS4'ü alan bir tanıdığıma sordum garanti evet olmaz dedi fakat PS4 kolay kolay bozulmuyor dedi.
Fiyat harika! Oyun da harika ben PS4 alacak olsam kaçırmazdım. Ama ülkemizde oyunlar çok pahalı olduğu için Xbox tercih ederdim. Gamepass sebebiyle.

Xbox sevmiyorum o yüzden PS4 tercihim öneriniz için teşekkürler.
Tek kol mu iki kol mu?

Tek kol içinden çıkan ürün sıfır yani hiç kutu açılmamış.

XBox trash :) PS4 fiyatları da o kadar abartılacak seviyede fazla değil. Az çok fiyatları takip ederseniz çok da ucuza oyunlar alabilirsiniz.
XBOX neden trash? Aylık 22 TL vererek hem 300+ oyun oynuyorum hem de online erişimim oluyor. Sony'nin oyunları daha iyi olsa da ben Forza, Halo ve Gears serilerini daha çok seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı