27000 TL Sistem Toplama Tavsiyesi

Babanızın haberi var mı? Yaşınızda küçük gibi ama neyse. Sistemin tam amacı nedir? 1080P 240Hz oyunculuk mu? 2K 144Hz mi? Yoksa 1080P 60Hz mi? Yani burada eğer siz 1080P 60Hz için sistem toplayacaksanız gidip 2080 Tİ almaya gerek yok.

Eğer mühendis veya yüksek sistem bilgisayar gerektiren bir işte değilsen ve illa da sadece bilgisayar istemiyorsan. Kendi adıma, altta yazdığımı tavsiye ederdim.
O para bende olsa 8.000 TL ile bilgisayar, 6.000 TL ile Xbox One veya PS4, 5000 TL ile Switch alırdım.
Kalanını harcamaya kıyamazdım veya arkadaşın dediği gibi yatırım yapardım.

Bu arada arkadaşın harcamayı düşündüğü para, benim hayallerimdeki para. Ne güzel adalet ey Dünya . 😀
Ama şunu da eklemek isterim. Bazıları paramızdan falan öyle söylerse diye söylüyorum.
Onlara cevabım; bir kişi yeter ki istesin, asgari ücretli birisi bile istediğini aylar sürse de yapabilir.

Son düzenleme:
Bence ne PS4 ne Xbox One. 10000 TL ile PC toplardım. 8000 ile PS5 4000-5000 ile Xbox Series X ,geri kalan parayla da yatırım :)
O da mantıklı hocam. 😂
Ama ban istediğim yerde oynayabileceğim bir konsol olmasını isterdim açıkçası, o yüzden Switch'de alırdım. Gerçi ben PS4 sahibiyim o ayrı bir konu.
Ama ne güzel hayaller kuruyoruz.

Geri
Yukarı