27000 TL'ye laptop önerisi

rilax

Kilopat
Daha fazla  
Malzeme kalitesi iyi uzun vadede bana sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı sağlam 17 veya 17.3 monitör boyutuna sahip 27000 TL'ye alabileceğim en iyi laptop için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Alınabilecek en iyi, en yüksek performanslı :)

Malzeme kalitesi iyi uzun vadede bana sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı sağlam 17 veya 17.3 monitör boyutuna sahip 27000 TL'ye alabileceğim en iyi laptop için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Alınabilecek en iyi, en yüksek performanslı :)
Alacaksaniz RTX3050Tİ 4GB modelinden uzak durmanızı öneririm.

@messinicocugu Siz önerir misiniz?

Bende aynı bütçeyle bir laptop arıyorum en çok önerilen 26000'lik Acer Nitro oldu ama Acer'e güvenebilir miyim bilmiyorum çok fazla teknik servis şikayeti var 3050 Ti ROG STRIX yapabilirim veya 3060 Acer , Acer daha mantıklı ama 27000 TL verip kaliteli bir şey almak istiyorum ne yapacağım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı