2700TL ile MSI Optix G241vc alınır mı?

Bütçe
2700
Sizce alınır mı? (Şubat'ta öde kampanyasından dolayı Hepsiburada sitesinden almak durumundayım.)

Maksimum bütçe nedir? 144Hz monitör 3200TL.

Maksimum bütçe nedir? 144Hz monitör 3200TL.

Ghosting çok diyorlar.

Alinmaz. 75Hz VA panel.

VA önerdiler.

Bu üründe duymadım öyle bir şikayet.
Iki sebepten olabilir,
Ya gerçekten kötü bir VA panel değildir,
Yada alanlar ghosting/smearing den anlamadigi icindir.

Şahsen fiyatina ve 75hz olmasina bakarak 1. secenek diyorum. Alip deneyebilirsiniz iade kosullari iyise. Çünkü VA panellerde ghosting ve ozellikle smearing olmadiktan sonra IPS leri tokatlamaya baslarlar.

Iki sebepten olabilir,
Ya gerçekten kötü bir VA panel değildir,
Ya da alanlar ghosting/smearingden anlamadigi icindir.

Şahsen fiyatina ve 75Hz olmasina bakarak 1. secenek diyorum. Alip deneyebilirsiniz iade kosullari iyise. Çünkü VA panellerde ghosting ve ozellikle smearing olmadiktan sonra IPS'leri tokatlamaya baslarlar.

Hocam smearing nedir?

Hocam smearing nedir?
VA panellerde, pikselin bazi renklerden (Ozellikle siyahdan koyu grilere) gecis yaparken, pixel o kadar gecikme yasar ki, siyah bir golge olusur anlik. Bu da cogu insani rahatsiz eder, ghostingden daha kotudur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harekette detaylar azalir, bazen ekran yanip sonuyormus gibi gozukur. Siyah golge olusur. Bu da cogu kisi icin uygun degildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harekette detaylar azalir, bazen ekran yanip sonuyormus gibi gozukur. Siyah golge olusur. Bu da cogu kisi icin uygun degildir.

Teşekkür ederim. Ek olarak ben böyle bir sorun duymadım yokdur değil mi?

Geri
Yukarı