2750 TL telefon tavsiyesi

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Annemin uzun zamandır kullandığı Samsung E5'in yere düşme sonucu ekranı bozuldu. Yeni bir telefon almam gerekiyor.

Kullanıcı profili: Kendisi standart bir kullanıcı. Haberleşme ihtiyaçları, fotoğraf, Whatsapp, Facebook, Instagram, E-nabız dışında uygulama kullanmaz.

Bütçe: 2750 TL'nin 1 kuruş üstüne çıkamıyorum maalesef.

Eski telefondaki bütün verileri Samsung Smart Switch'le yedekledim, yeni telefonu direkt bilgisayara bağlayıp buradan yedekleri çekmem gerekiyor. Bu özellik sadece Samsung telefonlarda çalışıyorsa marka olarak Samsung dışına çıkamam. Diğer markalarla da oluyorsa Oppo, Realme, Vivo önerebilirsiniz.

Şu anda Hepsiburada'da Samsung M21 indirimde 2.699 TL görünüyor ama alınır mı? Önerileriniz neler olur?

Teşekkürler :)
@Elan Morin Tedronai @BERWAR

Son düzenleme:
Annemin uzun zamandır kullandığı Samsung E5'in yere düşme sonucu ekranı bozuldu. Yeni bir telefon almam gerekiyor.

kullanıcı profili: kendisi standart bir kullanıcı. Haberleşme ihtiyaçları, fotoğraf, WhatsApp, Facebook, Instagram, e-nabız dışında uygulama kullanmaz.

bütçe: 2750 TL'nin 1 kuruş üstüne çıkamıyorum maalesef.

Eski telefondaki bütün verileri Samsung Smart Switch'le yedekledim, yeni telefonu direkt bilgisayara bağlayıp buradan yedekleri çekmem gerekiyor. Bu özellik sadece Samsung telefonlarda çalışıyorsa marka olarak Samsung dışına çıkamam. Diğer markalarla da oluyorsa Oppo, Realme, vivo önerebilirsiniz.

Şu anda Hepsiburada'da Samsung M21 indirimde 2.699 TL görünüyor ama alınır mı? Önerileriniz neler olur?

Teşekkürler :)
@Elan Morin Tedronai @BERWAR

Bu bütçede bende M21 öneriyorum hocam.

M21 en mantıklı tercih Samsung tarafında.
Teşekkür ederim.

Ablam M21 aldı ondan az çok biliyorum oldukça memnun. 2 ay önce falan almıştı 2200TL idi belki 2700'den daha ucuza bulursunuz.
Teşekkürler yorumunuz için :) Aciliyet olduğu için daha çok inmesini bekleyemedim, baktım dolar da artıyor dün HB’den sipariş geçtim.

Bu bütçede bende M21 öneriyorum hocam.
Sağ olun hocam. Sizin gibi bilgili üyelerin yorumu yardımcı oldu. Bahsettiğim Samsung Smart Switch’le alakalı bilginiz var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı