2750 TL Telefon önerisi

Siz görünümüne aldandınız sanırım ama M3 Pro 9S'den daha hafif bir telefon, işlemcileri arasındaki fark da kıl payı bir fark. Kamera olarak 9S biraz daha iyi bence de. 9S'de NFC yok bu arada.
Ben artıları ile eksiklerini yan yana koyduğum da kesinlikle 9S üstün kalıyor. Ayrıca kaba ve kalın dedim ağır demedim ki. M3 Pro daha kaba ve kalın. Benim bu ikisi arasında tercihim kesinlikle 9S olurdu. Ancak tabii ki zevkler değişebilir.

POCO ile yan yana getirdiniz mi peki hiç? Ayrıca 9S M3 Pro 5G'den çok daha mantıklı bir tercih. Sadece 5G etkisi ile söylediniz sanırım bunu. Yonga setinden, kameraya, suya dayanıklılığa, video kaydetmeye hemen hemen her alanda 9S daha iyi. Sizi M3 Pro 5G önermeye iten nedir tam olarak? Sadece 5G mi?

Ne alakası var?
450 nits 60 Hz bir ekran yerine 90 Hz 500 nits bir ekran kullanılmış M3 Pro 5G'de.
Ufs 2.2 ve 5G desteğide var ayrıca.
Note 9S'de su koruması var diyorsunuz o su koruması inanın ha var ha yok.
Yonga seti olarak da performans olarak pek fark yok.
Sadece kamera anlamında dedikleriniz (sanırım) doğru.

Ben artıları ile eksiklerini yan yana koyduğum da kesinlikle 9S üstün kalıyor. Ayrıca kaba ve kalın dedim ağır demedim ki. M3 Pro daha kaba ve kalın. Benim bu ikisi arasında tercihim kesinlikle 9S olurdu. Ancak tabii ki zevkler değişebilir.

Note 9S 210 gr,8.8 mm kalınlığa sahip, M3 Pro 5G ise 190 gr ağırlığa 8.92 mm kalınlığa sahip (deniliyor).
0.12 mm çok fark ediyor gerçekten (!)

Note 9S kötü bir cihaz değil ama M3 Pro 5G daha mantıklı.

Ne alakası var?
450 nits 60 Hz bir ekran yerine 90 Hz 500 nits bir ekran kullanılmış M3 Pro 5G'de.
Ufs 2.2 ve 5G desteğide var ayrıca.
Note 9S'de su koruması var diyorsunuz o su koruması inanın ha var ha yok.
Yonga seti olarak da performans olarak pek fark yok.
Sadece kamera anlamında dedikleriniz (sanırım) doğru.

Note 9S 210 gr,8.8 mm kalınlığa sahip, M3 Pro 5G ise 190 gr ağırlığa 8.92 mm kalınlığa sahip (deniliyor).
0.12 mm çok fark ediyor gerçekten (!)

Note 9S kötü bir cihaz değil ama M3 Pro 5G daha mantıklı.
Hmmm. Mantıklı bulduğunuz ürünün üstün özellikleri daha üstün ama 9S'in üstün olduğu konular "sanırım, deniliyor, (!). Anladım. Iyi forumlar.

Hmmm. Mantıklı bulduğunuz ürünün üstün özellikleri daha üstün ama 9S'in üstün olduğu konular "sanırım, deniliyor, (!). Anladım. Iyi forumlar.

Hocam tartıştığınız arkadaş Note 9S kullanıyor zaten 😅

Ayrıca bende ona katılıyorum, kamera haricinde POCO M3 Pro 5G daha iyi.

Kamera konusunda pek bir bilgim yok o yüzden yanlış bilgi vermek istemedim.
9S'in üstün olduğu iki konu var.
Malzeme kalitesi ve kamera ama kameradan emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı