2775₺ Gigabyte 1650 Super alınır mı?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Selamlar, bugün 1 yıllık RX 590 kartımı 3100₺'den sattım. Satma nedenim, yüksek güç tüketimi ve bazı driver sorunlarıydı. Amazon'da son 20 adet Gigabyte 1650 Super var, fiyatı 2775₺. Fiyatın yüksek olduğunu biliyorum fakat hepinizin bildiği üzere stoklar boş.
Gelecekte ne olacağı belirsiz, fiyatlar düşse bile kendi kartımı iyi fiyattan sattım, şimdi bu kartı almalı mıyım?

2-3 ay kadar bekleyebilirim.
Bütçem: 4300₺

Çok pahalı hocam değmez, alternatif olarak bunları alabilirsiniz.

Çok pahalı hocam değmez, alternatif olarak bunları alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim bu ürünleri görmemiştim. Değerlendireceğim.

Selamlar, bugün 1 yıllık RX 590 kartımı 3100₺'den sattım. Amazon'da son 20 adet Gigabyte 1650 Super var, fiyatı 2775₺. Fiyatın yüksek olduğunu biliyorum fakat hepinizin bildiği üzere stoklar boş.
Gelecekte ne olacağı belirsiz, fiyatlar düşse bile kendi kartımı iyi fiyattan sattım, şimdi bu kartı alınır mı?

2-3 ay kadar bekleyebilirim.

Bu sistem

Komple bilgisayarı satıp bu sistemi alın bence, çok iyi kar sağlarsınız. (sistemdeki parçalar tek tek alınsa 5500₺'dan daha fazla tutuyor)

RX 590 ile GTX 1650S zaten aşağı yukarı aynı performansı veren kartlar. Neden onu satıp buna geçme gibi bir plan yaptınız? Eğer iyi fiyata sattıysanız RTX 2060'tan aşağısını önermem çünkü önceki almış olduğunuz performans ile 1650S ile alacağınız performans aynı olacaktır. Eğer 1650S alma gibi bir planınız varsa almayınız. Stok durumu evet belirsiz ama 1650S almayın şu durumda bence.

performans olarak rx580 ile rx590 arası gibi bir şey düşün öyle karar ver :) hah sorunsuz şu anki bütün oyunları da oynatır ama uzun vadede tatmin etmeyebilir. Size 1660 super ya rtx 2060 iyi olurdu ama malum piyasada kartsız olmaz diyorsan al. ha bu arada aşırı uçmuş 2700e 1650 super de gördük.

Geri
Yukarı