Gigabyte 1650 Super ekran kartı alınır mı?

Abdulkadir erdem

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler. Ekran kartı alacağım da atacağım ekran kartı alınır mı?

Model Gigabyte GTX 1650 Super GV. Sizce alınır mı? İnceleyip avantajlarını dezavantajlarını yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır ancak daha ucuza Palit 1650s kartını alabilirsiniz.

O parayı da vermesine gerek yok.

Alınır ancak daha ucuza Palit 1650s kartını alabilirsiniz.
Hocam performans ve ömründe bir fark olur mu? Malum bir ekran kartının aynı modelini birden çok marka üretiyor kafam karışmadı desem yalan olur. Asus modelini alacaktım ama yaklaşık 300 TL zamlandı o yüzden bir diğer model olan gigabyte modelini buldum,tabi daha ucuza aynı performans veren kartlar da mevcutsa yönelebilirim

Hocam performans ve ömründe bir fark olur mu? Malum bir ekran kartının aynı modelini birden çok marka üretiyor kafam karışmadı desem yalan olur. Asus modelini alacaktım ama yaklaşık 300 TL zamlandı o yüzden bir diğer model olan gigabyte modelini buldum,tabi daha ucuza aynı performans veren kartlar da mevcutsa yönelebilirim
Ben Galax kullanıyorum çok memnunum. Palit kullananlar da iyi olduğunu söylüyor. Detaylı inceleme için YouTube'dan bakabilirsiniz. Çünkü ben ikisinin performans ve ömür farklarını tam olarak bilmiyorum maalesef. Ama yakın olduklarını biliyorum.

Geri
Yukarı