27GN650-B hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bütçe
3600

CeyhunCeyyy

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Sorumlusu
Monitör
27GN650-B
MSI 275r alacaktım fakat bu modeli seçtim HDR olması sebebiyle LG televizyonda kullanıyorum yıllardır oldukça memnundum sizce ho mu GO mu? Teşekkürler değerli yorumlarınız için şimdiden.

Dosya Ekleri

• 1654881570521.png
    1654881570521.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 42
27GN650-B vallahi ben de aynısını kullanıyorum sıkıntısını görmedim gayet iyi tek üzldüğüm şey ben 3.200'e aldım İtopya 3000'den satmıştı o onun dışında gayet güzel monitör.

Trendyol üzerinden az önce sipariş verdim. 5 gündür monitör araştırıyorum. Günün sonunda bunda karar kıldım. RTX2060 ekran kartlı bir bilgisayar aldım. 27 inc için 1080p çok tavsiye edilmiyor ama masam büyük ve görüş mesafem yaklaşık 70 80 cm kadar o yüzden çok problem olacağını düşünmüyorum. 3800 küsur TL fiyata aldım. İnşallah ölü piksel çıkmaz ve uzun ömürlü bir monitör olur. 1ms GtG diyor umarım öyledir ve G-Sync desteği var. Pivot da oluyor aşağı yukarı hareket manevrası da var bilemiyorum. Bu fiyat bandında içime en çok sinen monitör bu oldu. Diğer markaların yorumlarında çok fazla ölü piksel yorumu gördüm o yüzden bu monitörde karar kıldım yorumlarda ölü piksel muhabbeti görmedim desem yeridir inşallah benim başıma da gelmez. Sırf ölü piksel muhabbeti için günlerdir monitör araştırıyorum.

Trendyol üzerinden az önce sipariş verdim. 5 gündür monitör araştırıyorum. Günün sonunda bunda karar kıldım. RTX2060 ekran kartlı bir bilgisayar aldım. 27 inc için 1080p çok tavsiye edilmiyor ama masam büyük ve görüş mesafem yaklaşık 70 80 cm kadar o yüzden çok problem olacağını düşünmüyorum. 3800 küsur TL fiyata aldım. İnşallah ölü piksel çıkmaz ve uzun ömürlü bir monitör olur. 1ms GtG diyor umarım öyledir ve G-Sync desteği var. Pivot da oluyor aşağı yukarı hareket manevrası da var bilemiyorum. Bu fiyat bandında içime en çok sinen monitör bu oldu. Diğer markaların yorumlarında çok fazla ölü piksel yorumu gördüm o yüzden bu monitörde karar kıldım yorumlarda ölü piksel muhabbeti görmedim desem yeridir inşallah benim başıma da gelmez. Sırf ölü piksel muhabbeti için günlerdir monitör araştırıyorum.

Hocam 2 kere LG monitör aldım ölü pixel sorunu yaşamadım sadece kargoda 1 tanesi darbe almıştı LG belirttim iade etmiştim.

Hayirli olsun, bende de 24gn600 modeli var eger 3 taneden az olu piksel varsa direkt aldiginiz yerle degisim saglamaya calisin cunku servis 3ten altina degisim vermiyor hatta isik sizmasina bile normal diyebiliyorlar.

Hocam 2 kere LG monitör aldım ölü pixel sorunu yaşamadım sadece kargoda 1 tanesi darbe almıştı LG belirttim iade etmiştim.

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Dilerim güzel bizi üzmeyecek ölü pikseli ışık sızması gibi dertleri olmayan ömürlük bir monitör gelir. Kargoya verilmiş. Teslimatı bekliyorum.

Hayirli olsun, bende de 24GN600 modeli var eger 3 taneden az olu piksel varsa direkt aldiginiz yerle degisim saglamaya calisin cunku servis 3'ten altina degisim vermiyor hatta isik sizmasina bile normal diyebiliyorlar.

Çok teşekkür ederim. Evet sanırım Türkiye de işler böyle yürüyor. 3 piksel 1 piksel demeden normalde iade almaları lazım. Sonuçta bu ne müşterinin ne satıcının sorunu bu direk markayı ilgilendiren bir husus. Bazı yorumları okuyorum da oradaki bireyler de şöyle yaklaşmışlar olaya. İade için ölü pikseli şunu bunu karıştırmayın. 14 gün iade hakkınız var. Kutusunu çok güzel açın zarar vermeyin çok güzel bir şekilde kargolayın vs gibi yaklaşımlar sergilemiler. Sonuçta bu durumda o ölü pikseller Ahmet'ten çıkar Mehmet'e Mehmet'ten çıkar Ayşe'ye denk gelir bu da pek sağlıklı değil, ürünü keşke imha etseler 😂 dileğim kimsenin ölü pikselli ışık sızması şusu busu gibi derdi olmayan monitörleri gönül rahatlığıyla alabilmeleri. Hemen hemen hepsi aynı olan ürünler için günlerce insanlar araştırma yapıyor. Tekrar çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı