27m1N3200VS VA monitörde ghosting olur mu?

Bütçe
3900
O zaman pekale sizce LG mi yoksa ASUS mu artık başka alternatif sunmayacagım herhalde

Ben senden önce zaten alternatiflere baktım. Piyasaya hakimim bu yüzden müşteri memnuniyeti yüksek olan ve kronik sorunu olmayanları önerdim size.
Önerdiğim iki monitör de iyidir. ASUS VP benim ikinci monitörümdür. 2 yıldır taş gibi çalışıyor.
LG ise bu yıl banttan çıkmış güncel bir monitördür. 600-B'nin yeni modeli kendisi aslında.
LG'nin kalitesi ASUS'tan iyi olduğu için daha F/P seçim olacaktır.

teşekkürler lg alacagım herhalde bu hafta alırım bilmiyorum inşallah fiatı yukselmez ve bir sorum olcak simdi incehesap kargom geldi incehesapta bana sey yazdı onlarla iletişime gectigimde eger kargo gelirse teslim almayın iade deyin demişti bende iade etcez dedim adam aldı gitti hicbir bilgi de istemedi neden acaba bir sorun cıkarmı

Teşekkürler LG alacagım herhalde bu hafta alırım bilmiyorum inşallah Fiat'ı yukselmez ve bir sorum olacak simdi İncehesap kargom geldi İncehesap'ta bana şey yazdı onlarla iletişime gectigimde eger kargo gelirse teslim almayın iade deyin demişti bende iade edeceğiz dedim adam aldı gitti hiçbir bilgi de istemedi neden acaba bir sorun çıkar mı?

Evet iade böyle oluyor. Şubeye gidiyor ürün geri. Şube üzerine iade yazıyor. İncehesap'a ulaşınca para iadesi yapılıyor.

Ahhhh son bir şey soriyim LG'yi hangi siteden alayım sizce

Satıcıların hepsi aynı farkındaysan. Doğal olarak N11'den almanın bir sakıncası yok. Çünkü aynı satıcı ve aynı monitör. Neden sıf Amazon satıyor diye dünya para ödeyesin ki? Mantıksız olur.
N11 olanı tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı