27m1N3200VS VA monitörde ghosting olur mu?

Bütçe
3900

ahmedşahinq

Picopat
Daha fazla  
Monitör
27M1N3200VS
27m1N3200VS VA panel bir monitör aldım. Bu ikinci monitör sipariş edişim. Birincisini iptal etmiştim farklı bir markaydı sonra bu iyi mi olur diye dusundum. Gaming gecesinden 3900 TL'ye aldım. İcimde birkac suphe var. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. 27 inc fazla gelir mi ghosting yaşar mıyım? İlgilenenlere teşekkürler.

@Saint Lucia seni çoğu konuda gördüm o yüzden etiketliyorum

@Monitorlazım

Son düzenleme:
27m1N3200VS VA panel bir monitör aldım. Bu ikinci monitör sipariş edişim. Birincisini iptal etmiştim farklı bir markaydı sonra bu iyi mi olur diye dusundum. Gaming gecesinden 3900 TL'ye aldım. İcimde birkac suphe var. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. 27 inc fazla gelir mi ghosting yaşar mıyım? İlgilenenlere teşekkürler.

@Saint Lucia seni çoğu konuda gördüm o yüzden etiketliyorum

@Monitorlazım

Monitör kötü değil ama ghosting var.
Oyun oynayacak kişiler için pek tavsiye etmem. Görselini paylaştığım gibi tarzda bir görüntü alman olası. UFO testi yapar paylaşırsın. Bakarız.

1611076253923.png

Monitör kötü değil ama ghosting var.
Oyun oynayacak kişiler için pek tavsiye etmem. Görselini paylaştığım gibi tarzda bir görüntü alman olası. UFO testi yapar paylaşırsın. Bakarız.

Eki Görüntüle 1828554
ince hesapa yazdım paketi acarsanız iade gerceklesmez dedi o yuzden bugun iade etcem bir monitör tavsiyen varmı max 4100 tl

İnce hesaba yazdım paketi acarsanız iade gerceklesmez dedi o yuzden bugün iade edeceğim bir monitör tavsiyen var mı Max 4100 TL

Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. LG önerimizdir. Genel olarak 3-4K arasında bu iki monitör gidiyor. Gerisi için 4.5K'ya çıkman lazım.

Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. LG önerimizdir. Genel olarak 3-4K arasında bu iki monitör gidiyor. Gerisi için 4.5K'ya çıkman lazım.
VG248QG bu nasıl olur
hocamhttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-vg248qg-24-gaming-led-freesync-ve-g-sync-uyumlu-0-5ms-165hz-dp-hdmı-dvı-mm-vesa-monitör-1217389.html?gclid=Cj0KCQjwnMWkBhDLARIsAHBOftrbIlC3y5nO33aBMYFQEdc9P6QTi95LOJIa3LIpnBCUWMR6Di-9_NAaAuHtEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

VG248QG bu nasıl olur?
hocamhttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-vg248qg-24-gaming-led-freesync-ve-g-sync-uyumlu-0-5ms-165hz-dp-hdmı-dvı-mm-vesa-monitör-1217389.html?gclid=Cj0KCQjwnMWkBhDLARIsAHBOftrbIlC3y5nO33aBMYFQEdc9P6QTi95LOJIa3LIpnBCUWMR6Di-9_NAaAuHtEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Çöp.
TUF serisinden TN panel monitör alınmaz.

Çöp.
teşekkürler birazdaha araştıracağım

hocam senide yorduk ama bu nasıl VG249Q1A ve g sync acılabilirmi rtx kullanıyorum​

Çöp.
https://www.amazon.com.tr/ASUS-VG249Q1A-monitör-FreeSync-DisplayPort/dp/B08TX5V367/ref=asc_df_B08TX5V367/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510764608983&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10799336052409188868&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-1244972992786&psc=1

AMAZON SORUN CIKARMI

Son düzenleme:
Hocam seni de yorduk ama bu nasıl VG249Q1A ve G-Sync acılabilir mi RTX kullanıyorum

Yok yorulmuyorum. Sohbet edip bilgi paylaşıyoruz. Rutin şeyler.

FreeSync ve Adaptive Sync olan tüm monitörlerde G-Sync açabilirsin. Çünkü G-Sync DP kablosu yardımıyla GPU üzerinden açılan bir özellik haline geldi.
İçinde G-Sync çipi olmayan tüm monitörler bu şekilde G-Sync açıyor.
VG249Q1A normal bir monitör. TUF serisinden ben biraz uzak dururum. Garip kalite sorunları var.

Yok yorulmuyorum. Sohbet edip bilgi paylaşıyoruz. Rutin şeyler.

FreeSync ve Adaptive Sync olan tüm monitörlerde G-Sync açabilirsin. Çünkü G-Sync DP kablosu yardımıyla GPU üzerinden açılan bir özellik haline geldi.
İçinde G-Sync çipi olmayan tüm monitörler bu şekilde G-Sync açıyor.
VG249Q1A normal bir monitör. TUF serisinden ben biraz uzak dururum. Garip kalite sorunları var.
teşekkürler sizin attıgınız asus iyi fakat cercevesi ve hz si biraz kötü geldi

Teşekkürler sizin attıgınız ASUS iyi fakat cercevesi ve Hz'si biraz kötü geldi

Ah be dostum ahhh.
Klasik tuzaklara düşüyorsun bak.
Senin baktığın ASUS'da 144Hz.
Native değer neyse o monitör odur.
OC ile performans TUF serisinde çok iyi olmuyor. Şans meselesi elbette.
Güç kartları pek sağlam değil. Flicker oluyor.

1687266048797.png

Yeni konular

Geri
Yukarı