28 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
28000
Öneriler için teşekkürler. "HP Omen 17-CK0008NT" modeline karşı içim ısındı. 512 GB olması biraz üzücü fakat onu alıp geçmeyi planlıyorum.

Öneriler için teşekkürler. "HP Omen 17-CK0008NT" modeline karşı içim ısındı. 512 GB olması biraz üzücü fakat onu alıp geçmeyi planlıyorum.

Yanina kaliteli termal macunda alin hocam pump out yapabiliyormus kendi macunu.

11800H sıcaklık yapıyor hemde bu kasada? Nerede duydunuz?
Kendimde ve alan 2-3 arkadaş var onlarda duydum ve gördüm yaşadım !!! Forumda herkes bişey söylüyor yok şöyle kasa yok böyle kasa die aldık gördük elimizde patladı cihaz!!! Benim 2-3 günlükken oldu diğer alan arkadaş 15 gün sonra bir diğeri de aynı şekilde!! Yani kullanmadığınız bir model verip milleti yanıltıp duruyorsunuz!! Şikayet var da omen 17 omen 15 ile ilgili de şikayetler söz konusu bu arada !!!

Aynı kasadan bahsettiğimize emin miyiz? Çünkü laptopun testlerinde sıcaklığı hep düşük. Önceki nesilden bahsediyorsunuz bence çünkü onlar gerçekten çok sıcaklıyordu.
Hocam galiba termal macun dışarıya akiyor kalitesiz macun kullanilmis ondan sonra CPU sıcaklıkları uçuyor.
Termal Macun sorun değil hocam o değiştirilebilir.

Aynı kasadan bahsettiğimize emin miyiz? Çünkü laptopun testlerinde sıcaklığı hep düşük. Önceki nesilden bahsediyorsunuz bence çünkü onlar gerçekten çok sıcaklıyordu.

Termal Macun sorun değil hocam o değiştirilebilir.
Benim aldığım model bu :

Arkadaşların aldığı modelde bu :

Bu modele sahibim, sadece 1 TB SSD ile. Al, pişman olmayacaksın. Hemen 1TB ile almanızı tavsiye ederim ama bu sizin işiniz.Laptopun kasası çok kaliteli. Metal ve Plastik. Hiçbir şey gıcırdamaz, her şey çok sıkı bir şekilde monte edilir. Isıtmada ise, o zaman söyleyeceğim. İşlemcide maksimum 80 derece ekran kartında 75 derece gördüm. Şu anda yaz saati olduğunu ve sıcaklıkların normalden biraz daha yüksek olabileceğini unutmayın. Bir soğutma pedi kullanabilirsiniz. Sıcaklıklarla, her şey oynadığınız oyuna bağlıdır. Cyberpunk veya Red Dead Redempten 2 gibi oyunlar, tabii ki sıcaklık nedeniyle sistem üzerindeki yük yüksek olacağından yaklaşık 80 civarında olacaktır...

Geri
Yukarı