28 bin TL laptop önerisi

Dün başlık açmıştım. itopya.com'dan Legion indirime girmişti 25 bin liraya alacaktım gece bir girdim 31K'ya çekmişlerdi. Şimdi de 27.328 TL.
Araştırdım bu laptopın altta belirttiğim gibi sorunları var. Bu İtopya'nın fiyatta kıvırması canımı sıktı. Şimdi 18-28k arası verdiğim paraya değecek kaliteli bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1-) RAM'leri 3200 MHz olması rağmen AMD işlemci nedeniyle leş. Verimi bayağı düşürüyor ve FPS'leri ciddi etkiliyor. Kendilerinin sponsorlu tanıtımındaki CS:GO oynayan arkadaştan gözlemleyebilirsiniz.

2-) Wi-Fi kartı diğer laptoplara kıyasla bayağı kötü görseli de linkliyorum.

3-) RAM kapasitesi en fazla 16 GB. Zaten üstündekiler 16. dandik RAM'leri söksen yerine takacağın en fazla 16. uzun kullanım için ayrı bir olumsuzluk.

Dosya Ekleri

• test.png
    461,5 KB · Görüntüleme: 43

Fiyatı 27.500. Kullanıyorum bu bilgisayarı bir kaç sorunu var. Burada konusu da açılmıştı orada hepsi yazıyor, bu bilgisayarla bilgilenirseniz mutlaka konusunu da okuyun.

Ya da bu:
Top Secret
Yani bunu almak çok zekice olmaz ama aklinda bulunsun.

Sizin attığınız Lenovo model ile HP model arasındaki fark nedir bilmiyorum ama 2'si de kaliteli ürünlerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…