28 bin TL laptop önerisi

Dün başlık açmıştım. itopya.com'dan Legion indirime girmişti 25 bin liraya alacaktım :D gece bir girdim 31K'ya çekmişlerdi. Şimdi de 27.328 TL.
Araştırdım bu laptopın altta belirttiğim gibi sorunları var. Bu İtopya'nın fiyatta kıvırması canımı sıktı. Şimdi 18-28k arası verdiğim paraya değecek kaliteli bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1-) RAM'leri 3200 MHz olması rağmen AMD işlemci nedeniyle leş. Verimi bayağı düşürüyor ve FPS'leri ciddi etkiliyor. Kendilerinin sponsorlu tanıtımındaki CS:GO oynayan arkadaştan gözlemleyebilirsiniz.

2-) Wi-Fi kartı diğer laptoplara kıyasla bayağı kötü görseli de linkliyorum.

3-) RAM kapasitesi en fazla 16 GB. Zaten üstündekiler 16. dandik RAM'leri söksen yerine takacağın en fazla 16. uzun kullanım için ayrı bir olumsuzluk.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    461,5 KB · Görüntüleme: 43
Hocam görselde o model yok sanırım. Omen alınır o olmazsa.
hocam ne kadar alttaysa gözünden kaçmış :D alttan 3. gene çizdim buyur crzjfvp.png
Ya da bu:
Top Secret
Yani bunu almak çok zekice olmaz ama aklinda bulunsun.
valla monsterın milletten iade edilen tozu alınmış 2. el laptoplarını almak istemiyorum... valla bi dünya para veririm sıkıntı olursa şubeye gider çok ciddi sıkıntı çıkarırım gerek yok... büyük de konuşmak istemiyorum ama neyse...

Burdan okuyabilirsiniz. Bilgisayarı sadece teknorya satıyor. Benim bilgisayarım sadece baloncuklu şeffaf naylona sarılı gelmişti. Koruyuculuk olarak biraz zayıftı diyebilirim ancak bu sayede de kutuda hasar var mı görmüş oldum teslim alırken.
Kargocu naylonu yırtmama izin vermedi, kutunun durmu şeffaf naylona sarılı olmasından dolayı naylonu yırtmadan bile belli oluyordu . Kutum sapasağlam geldi tek bir ezik bile yoktu.

hocam ne kadar alttaysa gözünden kaçmış :D alttan 3. gene çizdim buyur crzjfvp.png
Hocam 17ACH6H'ta Realtek RTL8111H var.
Ses konusunda Omen 57dB Legion 53dB ses çıkarıyor.
RAM konusunda Jarrod's Tech'in incelemesindeki RAM'ler yok cihazda, bir konuda arkadaş atmıştı hatırlarsanız kahkaha atmışsınız neden attınız tam çözemedim ama...

Burada fiyat daha ucuz.
hocam senin attığında 3060 var benim attığım linktekinde 3070.
Hocam 17ACH6H'ta Realtek RTL8111H var.
Ses konusunda Omen 57dB Legion 53dB ses çıkarıyor.
hocam ben de aksini iddia etmedim zaten attığım görselde de realtek yazıyor preften de kontrol etmiştim zaten. çok teşekkür ederim 1 haftadır bakıyorum kafam çorba oldu. bu işin sonu monster söyleyip ilk ciddi sıkıntıda monster ankarayı basmakla sonuçlanmaz umarım

Hocam senin attığında 3060 var benim attığım linktekinde 3070.

Hocam ben de aksini iddia etmedim zaten attığım görselde de Realtek yazıyor preften de kontrol etmiştim zaten. Çok teşekkür ederim 1 haftadır bakıyorum kafam çorba oldu. Bu işin sonu Monster söyleyip ilk ciddi sıkıntıda Monster Ankara'yı basmakla sonuçlanmaz umarım.

Kusura bakmayın dikkat ememişim.

valla monsterın milletten iade edilen tozu alınmış 2. el laptoplarını almak istemiyorum... valla bi dünya para veririm sıkıntı olursa şubeye gider çok ciddi sıkıntı çıkarırım gerek yok... büyük de konuşmak istemiyorum ama neyse...
Adamlarin Teknik servis laptoplari 2. el...
Normal olanları ise gayet normal.
Ben de mecburiyetten Monster alacağım ama olay şu eger sıkinti olsun o binayi baslarina yikarim.

Kendim legion kullanıyorum iki versiyonu var ilk seri üretilenler realtek kartla geliyor bendeki intel memnunum.
Rtx 3070li lenovo, rtx 3070li monster tulparla aynı para, leş denilecek kadar kötü değildir diye düşünüyorum. Aynı işlemci birçok laptopta kullanılıyor.
Ram wifi kartı bunlar değişebilecek şeyler yarın istersen wifi 6e kart takarsın, sanki ne kadar bir wifi kartı.
ram evet değiştirilecek şeyler de hocam 27 küsür bin lira verdiğim laptop'a 1 bin lira daha verip uğraşmak istemiyorum.

hocam senin attığında 3060 var benim attığım linktekinde 3070.

hocam ben de aksini iddia etmedim zaten attığım görselde de realtek yazıyor preften de kontrol etmiştim zaten. çok teşekkür ederim 1 haftadır bakıyorum kafam çorba oldu. bu işin sonu monster söyleyip ilk ciddi sıkıntıda monster ankarayı basmakla sonuçlanmaz umarım
İki sistem de seni üzmez. Omen tarafında Legion'dan panel kalitesi kötü denmiş bir yorumda.

Geri
Yukarı