28 bin TL NVIDIA sistem önerisi

DDR5 %100 desteklenmiyor daha. Acele etme.

Aynen eğer iyi bir DDR5 dizmek istiyorsan harbi paraya kıyıcan iyi toplucan bence hiç bulaşma veya sistemin iyi gibi duruyor sadece ekran kartı değiştir 4060 sat Ti al.

Aynen eğer iyi bir DDR5 dizmek istiyorsan harbi paraya kıyıcan iyi toplucan bence hiç bulaşma veya sistemin iyi gibi duruyor sadece ekran kartı değiştir 4060 sat Ti al.

İşlemcin Ti besler oynucağın oyunları örnek verir misin?

İşlemcin Ti besler oynucağın oyunları örnek verir misin?
hocam sistemi satıyorum yeni sıfır sistem alıcam değiştir 4060 ti al diyosun

Hocam sistemi satıyorum yeni sıfır sistem alacağım değiştir 4060 Ti al diyosun.

Sen bilirsin ama gönderdiğim sistemlerden o 4060 Ti'lı 5500'lü sistemi al derim 3 fanlı ısınmaz o kart.

Sen bilirsin ama gönderdiğim sistemlerden o 4060 Ti'lı 5500'lü sistemi al derim 3 fanlı ısınmaz o kart.

Veya sana kendim toplayıp SS atacağım bir de böyle bak.

Al reis 5600'lü 4060 Ti'li sistem daha iyisi yok bu fiyata.
ramler kötü be hocam good ram ne :D itopyadakini alırım muhtemelen

Link atayım istersen sistemlerle ilgili her sayfadan 1-2 tane atıym.

Ben olsam 3070 Ti'i gözden geçiririm ama senin tercihin.

Reis eğer PC alacaksan AMD işlemcili al sana tavsiyem budur. Hem ucuz hem F/P hem de uzun ömürlü.
ERAY-HANMA/AMD Ryzen 5 5600/MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X OC 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM bu daha iyi hocam hem gskill yapabiliyorum hem de 3 fanlı 4060 ti

Yeni konular

Geri
Yukarı