28 Temmuz 2021 Vakaları Açıklandı

Hiç komik değil neden bahsettiğinizi tam açıklar mısınız yanlış bir şey söylemek istemem.
Komik olması için söylemedim zaten. Forumda görmediyseniz bilmemeniz normaldir, her mesajımın sonuna koyarım. 🙃
Aşısını olanlar sanki hayat normale dönmüş gibi bayram tatillerine çıktılar, denizlere, plajlara koştular. Suç aşı olmayanlara kaldı ama. Gerisini gördüklerinizle siz de tahmin edebilirsiniz herhalde. 😁

Komik olması için söylemedim zaten. Forumda görmediyseniz bilmemeniz normaldir, her mesajımın sonuna koyarım. 🙃
Aşısını olanlar sanki hayat normale dönmüş gibi bayram tatillerine çıktılar, denizlere, plajlara koştular. Suç aşı olmayanlara kaldı ama. Gerisini gördüklerinizle siz de tahmin edebilirsiniz herhalde. 😁

Anladım ben başka bir şey sandım pardon :D

Maalesef başından beri şeffaf olamadık. Böyle de gideceğe benziyor..

Katılıyorum. Aşısını olup "ohhh ben aşımı oldum, maske de takmam önlem de almam" diyen akıllı(!) çok fazla. Her şey bitmiş gibi davranıldı özellikle bayramda. :)
Haklısınız bayram da tüm akrabalarımız babaannem ile dedemi ziyarete gelmişti. Şuan ikisi de COVİD yaklaşık 30 kişi geldi nerdeyse. 30 kişi içinden sadece 3 kişi COVİD çıktı virüs bildiğin adam seçiyor ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı