280 Hz ghostingli monitör vs 240 Hz monitör

TrBery

Femtopat
Daha fazla  
İki şey arasında kaldım. İki monitöründe inceledim fiyatları yakin 280Hz monitör IPS olmasına rağmen az bir ghosting var ama 240Hz olanda hiç yok. Hangisini alayım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus Tuf Gaming VG27VQM 27" 240HZ 1ms , Kullanıyorum tavsiye ederim ( bütçe sorun değil ise )​

xg2431 kullanıyorum
IMG_20240119_210734.jpg

IMG_20240121_112443.jpg

Açılış dışında oynarken görüntü bozuk değil. Fakat benim monitöre özel mi bilmiyorum ekranın ortasında ghosting yokken ekranın en üst ve altına gidildikçe ghosting gözle görülür derecede artıyor. 1 yıl falan oldu alalı. Bunlar dışında cok memnunum. Bunun hakkında bir forum açıcam diğer kullanıcılarda da böyle mi diye. Ama bu açılış problemi icin garantiye göndermeliyim.

not: Ekran bir darbe vs almadı zaten windowsta falan görüntü bozuk değil.

Bu arada 360hz IPS monitörlerle de oynadım internet kafelerde. xg2431 çok daha iyi. Herhangi bir VA panelle karşılaştırılamaz zaten benim başım ağrıyor o panele bakınca :D

Hocam bendeki monitörde aynı sorun vardı bir tarafda ghosting var bir tarafda daha fazla var şimdi onun yerine başka alcam gözümü rahatsız ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı