280 mm en iyi sıvı soğutma hangisidir?

c1unky

Decapat
Alacak bütçem yok ama aralarından en iyisi hangisidir? CORSAIR iCUE H115i ELITE CAPELLIX RGB 280mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacak bütçem yok ama aralarından en iyisi hangisidir? CORSAIR iCUE H115i ELITE CAPELLIX RGB 280mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
Arctic Liquid Freezer kat kat daha ucuz ve daha iyi. Tek eksiği RGB. RGB önemli değil diyorsan kesinlikle al. Arctic soğutma üzerine çalışan firma zaten ben 240mm kullanıyorum i9 için çok iyi. Ama alırken dikkat et, çünkü Arctic radyatörü 37mm diğerlerinde 12mm daha kalın. Kasa-Anakarta uyumlu mu diye bir bak.
Link: Arctic Liquid Freezer II - 280 Intel / AMD Uyumlu, 280mm Radyatörlü, 2x14cm P14 Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00066A) | Teknobiyotik

Arctic Liquid Freezer kat kat daha ucuz ve daha iyi. Tek eksiği RGB. RGB önemli değil diyorsan kesinlikle al. Arctic soğutma üzerine çalışan firma zaten ben 240mm kullanıyorum i9 için çok iyi. Ama alırken dikkat et, çünkü Arctic radyatörü 37mm diğerlerinde 12mm daha kalın. Kasa-anakarta uyumlu mu diye bir bak.
Link: Arctic Liquid Freezer II - 280 Intel / AMD Uyumlu, 280mm Radyatörlü, 2x14cm P14 Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00066A) | Teknobiyotik

Keşke alabilsem ama bütçem yok. 1 sene sonra belki.

Kusura bakmayın Google'da ararken gördüm, eski bir konu ama Arctic'i öven arkadaşların yorumlarına kahkaha emojisi koyan arkadaş, bir şey biliyorsan gelip paylaşırsın daha iyisi varsa söyleyin yani sonuçta biz de kullanıcıyız burda, marka fan boyluğu yapmıyoruz, ben Arctic'in fanlarını kullanıyorum çok memnunum. Arctic'den daha iyisi olduğunu düşünen varsa yazsın insanları aydınlatsın. Ben de bir ürüne sazanlama dalmayan insanlardanım uzun uzun kullanıcı deneyimlerine bakar öyle alırım.

Geri
Yukarı