2800-3800 TL Monster vs Asus vs MSI Laptop

Ulasada

Hectopat
Daha fazla  
Bu 3 markadan 2800-3800 civarları hangi modelleri önerirsiniz ? GTX950 ile GTX960 oluyor genelde ekran kartı bun ekran kartları beni ne kadar götürür? Yeni çıkan oyunlarda performansı nasıl olur ? Olmadı 1 sene daha beklemeli miyim ?

Hepsi iyi marka ama Gtx 960 olan tavsiyemdir.
Tamam Gtx 960 en iyilerinden fakat seneye beklesem şimdiki pc ile idare etsem fiyatlar düşerde Gtx 970-980... alabilirmiyim.Düşmez ise Gtx960 beni ne kadar götürür bunu öğrenmek istiyorum.Yeni oyunlarda performansı ne olur vb.

@Recep Baltaş Sizin bana öneriniz ne olur ?2800-3800 civarlarında bir gaming notebook olarak ... Ve beni en çok götürecek olarak ? Teşekkürler

GTX 960M ekran kartı masaüstünde GTX 750Ti ayarına geliyor. Ultra grafik ayarları takıntın yoksa seni götürür ve idare eder. Her oyunu açar ama son ayarlarda değil. Bana kalırsa o bütçeye en uygun marka Monster. Bana göre MSI almak için en az 4000TL bütçe olması lazım. Dediğimi göz önünde bulundur. Bu arada bulursan GTX 970M almanı öneririm. Çünkü 970M 960M'e göre neredeyse 2 katı kadar daha fazla FPS veriyor. 25-35 FPS fark az değil.

Bunların dışında Dell 7559'uda öneririm 3400-3700 gibi fiyat etiketleri var ben 3400tl ye 1 hafta önce aldım ağır oyunlarda test etmedim daha.Ancak gerçekten çok önerilen bir bilgisayar

Şuan elimde bulunan pc beni 1 sene daha götürür.Beklersem Gtx970 -980 lede indirime girebilir.O yuzden bakıcam.

GTX 960M ekran kartı masaüstünde GTX 750Ti ayarına geliyor. Ultra grafik ayarları takıntın yoksa seni götürür ve idare eder. Her oyunu açar ama son ayarlarda değil. Bana kalırsa o bütçeye en uygun marka Monster. Bana göre MSI almak için en az 4000TL bütçe olması lazım. Dediğimi göz önünde bulundur. Bu arada bulursan GTX 970M almanı öneririm. Çünkü 970M 960M'e göre neredeyse 2 katı kadar daha fazla FPS veriyor. 25-35 FPS fark az değil.

Aynen dediğin gibi monster daha uygun bu bütçeye fakat zaten msi a göre monster ın pc leri daha uygun oluyor.Bu sene içinde Gtx 970-980 lere indirim yaparsa iyi olur fiyat-performans açısından monster ağır basıyor.

Şuan elimde bulunan pc beni 1 sene daha götürür.Beklersem Gtx970 -980 lede indirime girebilir.O yuzden bakıcam.

Aynen dediğin gibi monster daha uygun bu bütçeye fakat zaten msi a göre monster ın pc leri daha uygun oluyor.Bu sene içinde Gtx 970-980 lere indirim yaparsa iyi olur fiyat-performans açısından monster ağır basıyor.
Masaüstü toplamak istiyor musunuz? Çünkü bu fiyata alacağınız masaüstü sistem laptopun 3 katı kadar performans verebilir belki.

Masaüstü toplamak istiyor musunuz? Çünkü bu fiyata alacağınız masaüstü sistem laptopun 3 katı kadar performans verebilir belki.
Bilgisayar Mühendisliği okuyacağım için taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım var.Üniversiteye götürüp getirebileceğim.Lisede son senem ...Yoksa toplamanın çok ucuza geldiğini biliyorum daha geçen arkadaşa bu fiyata topladık bayağı iyi oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı