2800 TL APU sistem önerisi

Bütçe
2600-2800

Adata Gammix D30 XPG 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2X

Bütçe artarsa anakartı B450 alın.

Son düzenleme:

Adata Gammix D30 XPG 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2X.

Şu parçalar değiştirilmeli bence.

Adata Gammix D30 XPG 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2X

Teşekkürler.

Şu parçalar değiştirilmeli bence.

Attığım parçalar sizin attıklarınızdan daha kaliteli ve daha performanslı.

Ben düşük bütçe MSI anakartların yerine Gigabyte, Rampage kasa yerine de bunun seçilmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. SSD hakkında fikrim yok.

O Rampage kasa attığın kasadan daha iyi hava akışına sahip intenso SSD Patriot'tan daha iyi ve MSI ile Gigabyte arasında 10TL fark var ve MSI daha iyi.

O Rampage kasa attığın kasadan daha iyi hava akışına sahip intenso SSD Patriot'tan daha iyi ve MSI ile Gigabyte arasında 10TL fark var ve MSI daha iyi.

Yani, SSD markasını hiç duymadığım için dedim onu. Ama Patriot alırsa asla pişman olmayacağından eminim.

Kasa olarak attığın da güzel, ama ben ekstra olarak performax Xenom'u da önerdim. İkisi de fiyatı için ideal ürünler.

Anakart olarak eskiden hep düşük bütçe MSI anakartların kötü olduğunu duyardım.
Bence düşük bütçedeki MSI anakartlar yerine Gigabyte tercih etmek daha mantıklı.
İkisi arasından kesinlikle A320M-S2H. Ucuz MSI anakartlar son zamanlarda çok hızlı bozuluyor.

Ben yine de size şiddetle B450 almanızı öneririm.

Geri
Yukarı