2800 TL APU sistem tavsiyesi

Bütçe
2800
Kesinlikle uzak durun. Kasa için bi' nebze kalitesiz markalar alınabilir. Lakin PSU kesinlikle kaliteli olmalıdır. Önerdiklerimden bakabilirsiniz.

.

Bu nasıl gider mi sizce?

.

Bu nasıl gider mi sizce?

Bir de bu var.

.

Bu nasıl gider mi sizce?

Bir de bu var.
Merhaba. Yine dandik bir marka seçmişsiniz. İçindeki PSU C4 bildiğiniz. Aklıma gelen uzak durmanız gereken markaları sıralıyorum gerisi size kalmış.
Gametech, Gamemax, Everest, Gamebooster, Powerboost, Gamepower, Frisby, Hadron, Xigmatek (Sadece bir iki PSU'su kötü onun dışında gayet iyi, kasaları da güzeldir.).
Kasa ve PSU için net bütçenizi verebilirseniz on ikiden bir öneri sunarız forum olarak. 🙂

Merhaba. Yine dandik bir marka seçmişsiniz. İçindeki PSU C4 bildiğiniz. Aklıma gelen uzak durmanız gereken markaları sıralıyorum gerisi size kalmış.
Gametech, gamemax, Everest, Game Booster, Power Boost, Gamepower, Frisby, Hadron, Xigmatek (sadece bir iki PSU'su kötü onun dışında gayet iyi, kasaları da güzeldir.).
Kasa ve PSU için net bütçenizi verebilirseniz on ikiden bir öneri sunarız forum olarak. 🙂

500 600 zorlarsak 700.teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Bu ikili yeterli olacaktır. PSU sistemi geliştirmeye yeterlidir. RX 5700 XT gibi ekran kartını bile besleyebilir. Kasa varyasyonları size kalmış. RGB meraklısı değilseniz önceki mesajımda atmış olduğum PowerBoost da alınabilir. Yerinizde olsam tercihimi Aerocool'dan yana yapardım.

Bu ikili yeterli olacaktır. PSU sistemi geliştirmeye yeterlidir. RX 5700 XT gibi ekran kartını bile besleyebilir. Kasa varyasyonları size kalmış. RGB meraklısı değilseniz önceki mesajımda atmış olduğum Power Boost'da alınabilir. Yerinizde olsam tercihimi Aerocool'dan yana yapardım.

Tamamdır. Çok teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeye uyacağım.

Geri
Yukarı