2800 TL sistem toplama

Bütçe
2800
Bende önceden AMD fanboydum Intel onyargimi kırdım sizde deneyin bence :) burada arkadaş için 50 TL nin bile önemi var. 10Klik PC toplamiyor 3K'lik yazmış siz 200 TL'nin lafı mı olur diyosunuz şaka gibi.
Herkes fanboy değildir ayrıca OC en büyük nimetlerden birisidir, ben şuan AMD fanboy'u vs. değilim açıkça eleştiri yapıyorum INTEL kendi hatasını kabullendi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video'yu izlesin konu sahibi.
Sadece yeni nesil işlemciler çıkardığı zaman Intel anakart chipsetlerini de değiştiriyor. Benim anakartim 10.nesil desteklemiyor öyle bir sorunu diyor arkadas.
Çok pahalı ve gereksiz AMD için üretilen kartlar ise m2 desteği gibi bir sürü nimeti verir ve ucuzdur ayrıca pahalı anakart almadıkça intelde 2666 mhz üzerindeki ram'e geçemezsiniz. Chipseti saymıyorum bile.

Hocam anlamıyorlar ki bak adamın 1K bütçesi olsa ben neden Intel oneriyim bende AMD oneririm. 2800 PC toplama yazmış başlığa 50 TL bile önemli.

Maalesef olsa 10K bizde biliyoz ama para yok şu anda sadece F/P yönelebilirim.
Yani ben AMD kötülemiyorum intelide savunmuyorum bana şu anda sadece F/P odaklı isityorum bana şu anda 50 TL bile lazım.

Geri
Yukarı