2800 TL sistem toplama

ilkercanaktemur

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem alacağım düşündüğüm parçalar şunlar:

Sizce nasıl? Tavsiyelerinizi bekliyorum. 2800 TL bütçem var. Bu parçalar toplam 2800 TL ediyor. APU sistem almak istemiyorum.

Bence APU sistem toplayın ve ilerleyen zamanlarda stoklar düzelene kadar para biriktirip güzel bir ekran kartı alın derim. RAM 'in pek kaliteli olduğunu söyleyemiyorum maalesef. Veya hiç olmadı bütçeyi 3-3, 1K yapıp RAM'i değişmenizi öneririm.

Bence APU sistem toplayın ve ilerleyen zamanlarda stoklar düzelene kadar para biriktirip güzel bir ekran kartı alın derim. RAM ve PSU'nun pek kaliteli olduğunu söyleyemiyorum maalesef. Veya hiç olmadı bütçeyi 3-3, 1K yapıp RAM'i ve PSU'yu değişmenizi öneririm.

PSU güzel değil mi hocam?

Bence APU sistem toplayın ve ilerleyen zamanlarda stoklar düzelene kadar para biriktirip güzel bir ekran kartı alın derim. RAM ve PSU'nun pek kaliteli olduğunu söyleyemiyorum maalesef. Veya hiç olmadı bütçeyi 3-3, 1K yapıp RAM'i ve PSU'yu değişmenizi öneririm.

Forumda seçtiğim PSU ile alakalı birçok konu var ve bu konuların birçoğunda bu PSU'nun kaliteli olduğu yazıyor sizin bildiğiniz başka birşey mi var?

Arkadaşlar sistem alacağım düşündüğüm parçalar şunlar:

Sizce nasıl? Tavsiyelerinizi bekliyorum. 2800 TL bütçem var. Bu parçalar toplam 2800 TL ediyor. APU sistem almak istemiyorum.
GT 1030 almak ölü yatırım olur. Sakın almayın. APU bir sistem alın. Hem ileriye dönük olur, hem de GT 1030'dan daha güçlü olur. Şu sistem GT 1030'dan daha güçlü fotoğraftaki gibi özelleştirerek alabilirsiniz bütçenizi 200 TL aşarsanız:
1618747290189.png

Yeni konular

Geri
Yukarı