2800 TL'ye RX 570 4 GB GPU bulunmuyor

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
Bir arkadaş mining için bul diyor bana ancak bakıyorum da 3000 aşağı yok.

Kartın mining gelirine baktığınızda 1 yılda anca kendini amorti eder.
Kartın garantisi yok faturası kayıp ne olduğu bile belli olmayan bu kartlara neden 3000 isteniyor?

Bir bilen aydınlatırsa mutlu olurum. Sadece merakımdan açtım konuyu.

Kartın garantisi yok faturası kayıp ne olduğu bile belli olmayan bu kartlara neden 3000 isteniyor?

Bildiğime göre bu kartın iki versiyonu var. Minning de yüksek değerler veren, ve daha düşük değerler veren. Bir arkadaşımda da aynısı var. Minning'de çok güzel değerler verdiğini söylemişti. Fiyatları o yüzden bu kadar yüksekmiş. Bana da arkadaşım söyledi. Ne kadar doğru bilemem.

Kazıklamak için veya kendileri pahalıya aldıkları için pişman oluyorlar ben birisiyle konuşmuştum 7K ya 2060 almış ve 7500'e satmaya çalışıyordu

Hocam münih dışında çip krizide var ondan dolayı ama hiçbir şekilde değmez. Ama düzelecek diyorlar.

Çünkü güçlü bir kart ve zamanının şuan ki 1660 superi gibi hocam. Valla ne yalan söyleyeyim 570 Rog Strix'im var 3500'den aşağı yazmazdım ben de. Ama piyasa çok uçuk, normal piyasada 1500 lira civarında eder.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı