2800TL monitör tavsiyesi

Daha fazla  
Selam 2800 TL bütçem var genellikle Zula ve Valorant oynuyorum ama bugün bir kasa alacağım akşam onunla Forza 5 ve ETS 2'ye başlayacağim. YouTube'dan Netflix'den dizi izlemeyi de seviyorum ona göre bu monitör bakar mısınız? Ben buldum ama Rampage sizde Rampage kötü diyorsunuz da bizde Rampage'i keyfimizden almiyoruz ki. 12K PC topladim para bitti aşağıda.
Rm 421 de olabilir.

Eğer film dizi izlemeyi de PC'den yapıyorsanız TN panel biraz moralinizi bozabilir. Rampage monitör önermiyorum açıkcası. Alacağınız monitör bence en aşağı VA panel olsun. TN panel film, dizi izlerken gözünüze batabilir.

Bu yüzden mümkünse bütçenizi birazcık arttırın. 3000-3600 arası çok iyi Asus, Lenovo, Viewsonic marka monitörler ya da IPS panele sahip monitörler bile var.

Eğer film dizi izlemeyi de PC'den yapıyorsanız TN panel biraz moralinizi bozabilir. Rampage monitör önermiyorum açıkçası. Alacağınız monitör bence en aşağı VA panel olsun. TN panel film, dizi izlerken gözünüze batabilir.

Bu yüzden mümkünse bütçenizi birazcık arttırın. 3000-3600 arası çok iyi ASUS, Lenovo, ViewSonic marka monitörler ya da IPS panele sahip monitörler bile var.

VA panel IPS'den daha iyi demişti satıcı sadece oyun için olursa peki

Bütçenizi arttırma şansınız yoksa Acer tabii ki, Rampage önermem.

VA panel IPS'den daha iyi demişti satıcı sadece oyun için olursa peki
Satıcı sizi kandırmaya çalışmış. VA panel IPS panelden daha iyi değildir. VA panel TN panelden daha iyidir. Sadece oyun için olucaksa TN panel tercih edilir ama onda da BENQ gibi tamamen profesyonel odaklı oyuncu monitörleri tercih edilmeli kalite açısından. VA panel ortalamadır. Ama iyi bir deneyim istiyorsanız hem oyun hem de gündelik film, dizi izleme açısından IPS tercih edin derim.

Satıcı sizi kandırmaya çalışmış. VA panel IPS panelden daha iyi değildir. VA panel TN panelden daha iyidir. Sadece oyun için olucaksa TN panel tercih edilir ama onda da BENQ gibi tamamen profesyonel odaklı oyuncu monitörleri tercih edilmeli kalite açısından. VA panel ortalamadır. Ama iyi bir deneyim istiyorsanız hem oyun hem de gündelik film, dizi izleme açısından IPS tercih edin derim.
Sadece oyun için ve youtubeden video için olursa

Arkadaşlar ben şimdi genellikle Forza Zula oynayacak filmde arada izlerim en uygun panel hangisi bu arada satıcı beni dolandırmaya kalkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-30-19-21-05-771-edit_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-12-30-19-21-05-771-edit_trendyol.com.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı