2800TL'ye gamebook önerisi

Ben karar verdim. Ya alacağım GE70. Salı günü vereceğim siparişi. İyi oldu Lenovu'yu alcağıma MSI aldım. Bende masaüstü toplayacaktımda. Yok ya laptopu her yere götürüyorsun. Salı günü sipariş versem. 5 güne gelse, İnşallah aksilik çıkmazsa oyun testlerini paylaşırım. İnşallah sorun çıkmaz. Eski pc2de öldü benim. Artık 9 senelik 500 MB RAM var. Simdi herhalde açar oyunları. Cok beklemiştim. Yok zaten zaten low'da açsın yeter. Açsında yani nasıl açıyorsa açsın.

Arkadaşlar sipariş verdim. Gelince inceleriz inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler pc elime ulaştı 6 saat oldu Crysis medium FPS 50 30 arası takıldı high'da 30 20 arası takıldı 2 saat Crysis 3 oynadım fan sesi çıkmadı turboda açıktı sonra sıcaklık değerleri 83'tü sonra Titanfall girdim 1 saat oynadım FPS 40 45 oldu sıcaklık 78'e inmiş not Titanfall'ı high'da oynadım bana göre iyi sizce abartı bir şey var mı? (Telefondan yazıyorum Samsung Galaxy Wonder yanlış yazmamaya çalıştım yazdıysam k.b)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı