2800TL'ye gamebook önerisi

olagame

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Lenevo İdeapad Y510p var, fiyatı iyi geldi ekran kartı da iyi Lenovo Ideapad Y510P Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz 8GB 1TB Fiyatı iyi gibi var mı sorunları Crysis 3, Titanfall ve lol oynucam açsın yeter mediumda açar mı açarsa iyi olur alternatif varsa oda olur başka bulamadım yardımcı olursanız çok iyi olur sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben baktım da 4000 falan gx70 baktığım bu senin dediğin başka serisi mi Msi çok bilmiyorum ama iyi bi marka herhalde link atar mısın bide ne kadar bunların fiyatı ? 3000 geçmezse olabilir.

En ucuz MSI GE60 2OE-294XTR Core i7-4700MQ 8GB 1TB GTX765M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) fiyatı sanalmarketim.com’da

Bunu buldum hediyeleri de varmış iyiye benziyr Lenovodan daha iyidir herhalde Crysis3 ve Titanfall'ı açarmı peki açsın yeter low falanda iki oyunda duruyor ama açmıyor pc bide soğutucum var.

Cooler Master u3 yeterlimi yoksa başka mı alıyım bu varda hazırda hediye gelmişti peki bunun yanında Lenovonun hiç mi artısı yok herhalde ben dandik bulmuşum galiba msi aklıma yattı klavyesi de Steelseries hep almak istediğim ama fiyatı görünce korktuğum marka iyiye benziyor salı günü sipariş verebilirim bundan aklıma yattı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı