280TL bütçe ile hangi oyun tercih edilmeli?

G. W. F. Hegel

Centipat
RAM
32 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria M.2 512 GB/Seagate Barracuda 1 TB
Ekran kartı
RTX 2060 6 GB
Anakart
B450M S2H
İşlemci
Ryzen 7 3700X
Toplamda 280 TL'm var. Şuan elimde bir sürü COD oyunu var, ek olarak da seriyi Infinite Warfare ve yeni oyunları (COD: MW-MWII ve Cold War hariç.) tamamlayacağım. GTA 5 alacağım ya da hepsinden ayrı olarak orijinal Minecraft alacağım. Siz ne önerirsiniz? Steam'de yapacağım satın alımların ana amacı hesabın değerlenmesi, bir de oynamadığım bir kaç COD oyununu bitirmek. GTA 5'i de hikaye olarak bitirdim belki yeniden bitiririm. Online pek oynamıyorum. Çok arada arkadaşlarımla. Ne önerirsiniz?

dqws.png

ya da sadece Criminal Enterprise ile GTA 5 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplamda 280 TL'm var. Şu an elimde bir sürü CoD oyunu var, ek olarak da seriyi ınfinite warfare ve yeni oyunları (CoD: MW-mwıı ve Cold War hariç.) Tamamlayacağım. GTA 5 alacağım ya da hepsinden ayrı olarak orijinal Minecraft alacağım. Siz ne önerirsiniz? Steam'de yapacağım satın alımların ana amacı hesabın değerlenmesi, bir de oynamadığım birkaç CoD oyununu bitirmek. GTA 5'i de hikaye olarak bitirdim belki yeniden bitiririm. Online pek oynamıyorum. Çok arada arkadaşlarımla. Ne önerirsiniz?

Eki Görüntüle 1856142

Ya da sadece criminal Enterprise ile GTA 5 alacağım.

Bence 250 TL'ye GTA 5 Resident Evil 2 Doom Eternal alabilirsin Minecraft'ın pek 250 TL değmez bence onun yerine git Game Pass al hatta.

Attığın sepeti almak daha mantıklı. GTA V güzel oyun olmasa da hikâyesini bitirdiysen ve arada online oynayacaksan mantıklı değil. Minecraft orijinal olmadanda birkaç eksisi hariç yeterli. Zamlar kapıda, mümkün olduğunda oynamadığın oyunları alman daha iyi olur.

Attığın sepeti almak daha mantıklı. GTA V güzel oyun olmasa da hikâyesini bitirdiysen ve arada online oynayacaksan mantıklı değil. Minecraft orijinal olmadanda birkaç eksisi hariç yeterli. Zamlar kapıda, mümkün olduğunda oynamadığın oyunları alman daha iyi olur.
Yani hesabımda olsun diye GTA 5 alacağım yoksa Rockstar Games hesabımda var ama her oyun için ayrı launcher kullanmak istemiyorum. 335 TL'm oldu şuan. Call of Duty Warchest ve GTA 5 alabiliyorum.

Yani hesabımda olsun diye GTA 5 alacağım yoksa Rockstar Games hesabımda var ama her oyun için ayrı launcher de kullanmak istemiyorum. 335 TL'm oldu şuan. Call of Duty Warchest ve GTA 5 alabiliyorum.
Hangi platformdan alırsan al R* Launcher'a ihtiyacın var. Epic'te GTA V, Steam'de RDR 2 var. İkisinde de R* Launcher açıyorum ve oradaki hesabımda da iki oyun bulunuyor. GTA V için pek dert edilecek bir şey değil bence bu durum.

Hangi platformdan alırsan al R* Launcher'a ihtiyacın var. Epic'te GTA V, Steam'de RDR 2 var. İkisinde de R* Launcher açıyorum ve oradaki hesabımda da iki oyun bulunuyor. GTA V için pek dert edilecek bir şey değil bence bu durum.
Doğru, o da vardı. Rockstar Games Launcher'ı kullanmak hepsinde zorunlu. O zaman COD serisi tamamlayayım ben.

Geri
Yukarı