2850 TL Monitör Dahil PC Toplama

Peki monitör hariç 2850 tlye toplasam bişeyler çıkarmı şehir dışında yaşıyorum tek vatan bilgisayar var internetten almaya pek güvenemiyorumda.
Yukarıdaki arkadaş bu bütçede gayet yeterli bir sistem topladı. Eski profil resmi Intel olanları ciddiye almıyorum. Xeon işlemcileri çok seviyorsanız kendiniz kullanın.
Acaba 2850Tl'ye monitörsüz bişey toplanırmı ?

Son düzenleme:
Yukarıdaki arkadaş bu bütçede gayet yeterli bir sistem topladı. Eski profil resmi Intel olanları ciddiye almıyorum. Xeon işlemcileri çok seviyorsanız kendiniz kullanın.
Eski profil resmim Intel değildi.
Xeon işlemcileri çok sevmiyorum.
Sen önerdiğin bir şeyi sevdiğinden mi öneriyorsun.
Burda saçma saçma laflar kurmana gerek yok.
Düşük bütçelerde darboğaz yapmayacak güçlü ve uygun işlemciler.

Senin için bir şeyler toplamayı deneyeyim dedim ama Vatan'ın saçma sitesi sağ olsun bir halt yaptırmadı. G5400'e H110 serisi anakart çıkaran sihirbaz mı olur ya. Eğer farklı sitelerden istersen Teknobiyotik üzerinden toplayabilirim. Kendimde bizzat oradan topladım sistemimi her hangi bir problem yaşamadım. Ekran kartı arızası oldu değiştirdiler, bilgisayar kilitleniyordu yolladım düzelttiler. Hani eğer düşünürsen bir şeyler toplamaya çalışırım.
Kusura bakmayın cevap yazamadım 2850 Tl'ye monitör haricinde bişey toplanırmı ? yardımın için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı