29.000 TL 32 GB RAM ve 1 TB SSD'li laptop önerisi

Bütçe
29.000TL

Realaxy

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Fiyat sınırda ben işimden dolayı gezen birisi olduğum için laptop arıyorum laptoplardan da anlayan birisi değilim o yüzden bir önerisi olan var mı acaba? Hem render hem oyun oynamak için.
Gerekli olan donanımlar: En az 32 GB RAM, 1TB SSD.
Benim bulduğum ve hoşuma giden bir model var buna bakabilir misiniz?
Trendyol'da "ASUS TUF Gaming FX506HE-HN01116".

RAM, SSD kendiniz yükseltebilirsiniz. Kriterleriniz bu olmasın.

Bütçe yükseltebilirseniz bunu alın.

Yükselmezse bunu alın.

29.000tl sınır ve ram 32gb olmalı render la da uğraşıyorum bide render da amd işlemciler pek iyi olmuyor
Anlamıyorsunuz sanırım rami kendiniz eklersiniz saçma sapan fiyatına değmeyecek bileşenlere para vermek yerine üsttekileri almanız daha hayırlı kendiniz eklersiniz ram ile ssdyi

29.000tl sınır ve ram 32gb olmalı render la da uğraşıyorum bide render da amd işlemciler pek iyi olmuyor
7840HS, İ7-13700H muadilli bir işlemci. 5000 lira fazla vermek dokunmaz diyorsanız bunu alın.

Ya da ekran kartından fedakarlık edip bunu alacaksınız. Başka uygun fiyata doğru düzgün laptop yok

Arkadaşlar inanın ram felan ekleyemem normalde bütçem 25.000tl idi ama piyasaya bakınca belki birazdaha bütçemi arttırabilirim diye düşündüm en fazla 29.000tl bilgisayarı alır almaz render işine başlamam gerekiyor eski bilgisayarım bozuldu herkez hp öneriyor güzel bilgisayarları sanırım

Arkadaşlar inanın ram felan ekleyemem normalde bütçem 25.000tl idi ama piyasaya bakınca belki birazdaha bütçemi arttırabilirim diye düşündüm en fazla 29.000tl bilgisayarı alır almaz render işine başlamam gerekiyor eski bilgisayarım bozuldu herkez hp öneriyor güzel bilgisayarları sanırım
Bu bütçede, içinde 32 GB RAM'le gelen bir laptop ben bulamadım şahsen. Bütçenize uyabilecek en iyi laptoplar bunlar.

Geri
Yukarı