29.899 TL'ye Ryzen 5 7500F RT4060 Ti sistem alınır mı?

Bütçe
30

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Almak istersen alinir da gerek yok.

7500 islemci abarti 5600 yeterli olur.
Hem 5600 daha stabil calisir 4060 ile.

5700 yaparsin iler de 4070 ve ustu ne gececeksen.
Ki orada bile 5600 yine gayet iyi isini gorur.
Uzmez islemci konusun da Intel'e kiyasla.

Son düzenleme:

Hocam işlemci odaklı oyunlar oynuyorum PUBG gibi şuandaki işlemcim 3500X zaten geçmişken AM5 platformuna geçmek istiyorum yine de teşekkürler öneriniz için.

Hocam dediğim gibi PC de benim için işlemci ekran kartından bile önemli multiplayer oyunlar oynadığım için.

Pek bir sorun olmaz 7500 de render video uzun süre video çekersin 2K-4K sadece o kadar. Tek farkı o zaten 5600-5700 de render yaparsın gerektiğin de. Fakat ben sadece multi Single oyun yayını video çekerim dersen tabii elbette 7500 CPU alacaksın.

Saygilar sen bilirsin yani ilave parca alirsin 7500 almak yerine o sebeble yazdim iyi byrmlar dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7500F 5700Xden bile iyi performans veriyor AM5 platformunu çok iyi başarmış bence AMD.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7500F 5700XDEN bile iyi performans veriyor AM5 platformunu çok iyi başarmış bence AMD.

O konu da şüphe yok zaten AMD kendi işlemci ile kıyaslanıyorsa, fakat AMD işlemciler sadece modelleri değişir oda kişinin ne yapacağına bağlı yoksa AMD işlemci üzmez asla ilk yazdığım gibi.
Intel'i piyasadan satışta düşürdü AMD. İşlemci de. NVIDIA ile olan rekabeti DLSS olmasa kazanabilir di.

7500.

5700 yaparsin iler de 4070 ve ustu ne gececeksen.
Ki orada bile 5600 yine gayet iyi isini gorur.
Uzmez islemci konusun da Intel'e kiyasla.

AM5 geçmesi çok daha olacaktır gelecekte çıkacak yeni işlemcileri yeni özellikleri desteklecek yani AM5 geçmek en mantıklısı.

O konu da şüphe yok zaten AMD kendi işlemci ile kıyaslanıyorsa, fakat AMD işlemciler sadece modelleri değişir oda kişinin ne yapacağına bağlı yoksa AMD işlemci üzmez asla ilk yazdığım gibi.
Intel'i piyasadan satışta düşürdü AMD. İşlemci de. NVIDIA ile olan rekabeti DLSS olmasa kazanabilir di.

Hocam şu an konumuz Intel değil zaten Intel almayacağım.

Geri
Yukarı