29 Kasim beklenmeli mi yoksa şimdi hazır sistem alınmalı mı?

Geçen sene çok indirim olmuşmuydu hic hatırlamiyorun sade telefonlarda iyi oldugunu hatirliyorum 100-200 indirim olursa beklemeye gerek yok 300 gecik olurmu sizce?

Döviz kurunun artışı çok muhtemel şu sıra. Kara Cuma'ya yüksek kurla da girebiliriz belli olmaz. Şuan almak da almamak da bir risk. En azından kur artmasa bile ya da günlük artıp geri düşüş olsa bile fırsatçı satıcılar hemen yükseltip kuru da bahane ediyorlar.

Son düzenleme:
Her türlü aldığımız ürünlere fazlasıyla ödüyoruz, ben bekleyip ekran kartı ve monitör almaya çalışıcam, olmazsa da sağlık olsun.

Ben gecen sene telefon ve televizyon baktigimdan hic pc indirim yapildimi bilemiyorum ama poco f1 aldik 2900 tl den 2399 inmişti tv de 2400 den 1500 inmişti aldigim ama bilgisayarlar indirim oldumu olmadimi hic dikkat etmedim gecen sene gecen sene takip eden varmı iyi indirim olmadıysa şimdi alirim ama olduysa 1 ay daha beklerim almak için

Benim duyduğum hepsiburada'da filan iyi indirimler oluyormuş. Ama şu an kur çok oynak ve yükselme eğiliminde olduğu için önümüz ne gösterir bilinmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı