RTX 3070 sistem şimdi alınmalı mı yoksa RX 6700XT beklenmeli mi?

Kart daha çıkmadı ne desem yalan olur. En iyisi biraz bekleyip bağımsız sitelerin yaptığı testlere bakmak (sponsorsuz olanlar).

Ama şunu söyleyebilirim AMD sürücüleri adama kafayı yedirtir, düzeltmeleri baya uzun zaman alıyor. Şimdilik bu seride Nvdia önde götürüyor.
Yok RX 6700XT değil MSI RTX 3070 için söylemiştim. Ventus,Gaming X gibu varyantlarının frekans farkları sebebiyle oluşan fps farklarını sormuştum.

Yok RX 6700XT değil MSI RTX 3070 için söylemiştim. Ventus,Gaming X gibu varyantlarının frekans farkları sebebiyle oluşan fps farklarını sormuştum.
Pardon kafam dağılmış =)

Frekans farkları dolayısıyla taş çatlasa 3-5 fps fark eder RTX 3000 serisi zaten çok fazla overclock yapılabilen bir seri değil asıl problem soğutmada.

Pardon kafam dağılmış =)

Frekans farkları dolayısıyla taş çatlasa 3-5 fps fark eder RTX 3000 serisi zaten çok fazla overclock yapılabilen bir seri değil asıl problem soğutmada.
Yok hocam önemli değil REYNMEN-Z2/ASUS DUAL GeForce RTX 3070 OC 8GB/AMD Ryzen 5 5600X/16GB DDR4/512GB M.2 SSD/1TB DISK/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA bir de bu seçenek var kafamda ama bakıcam aklıma eserse almayı düşünüyorum tabii bu seçeneğin PSU'sunu değiştireceğim.

Yok hocam önemli değil REYNMEN-Z2/ASUS DUAL GeForce RTX 3070 OC 8GB/AMD Ryzen 5 5600X/16GB DDR4/512GB M.2 SSD/1TB DISK/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA bir de bu seçenek var kafamda ama bakıcam aklıma eserse almayı düşünüyorum tabii bu seçeneğin PSU'sunu değiştireceğim.
Sistem bileşenleri güzel (Asus Dual nasıl bilmiyorum ısınma için) ama o fiyata biraz pahalı geldi.
Bide 120ML sıvı soğutma hiçbir işe yaramaz. Dediğim gibi her şey bütçede bitiyor ama illaki ucuz olacak diye de dengesiz sistemler almayın =)

Geri
Yukarı