29 saat Elden Ring oynadıktan sonra hala gelişememek

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başkalarına baktığım zaman 20-30 saat oynuyorlar adamlar rambo gibi oluyor ben ise ne karakteri geliştirebildim ne de eşyalarımı. Sıkıntı olan eşyalar değil aslında ben bu oyunun hikaye kısmına bağlanamıyorum bir türlü yani haritanın çoğunu açtım ama yok yani hikaye ile ilgili hiçbir şey yok ilk Boss'u kestim sadece diğer bossa hiç ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten rehberleri takip ederek yaptıkları için öyle oluyor. Oyun çıktığı zaman Margit'e gelebilmem 30 saat sürmüştü yani doğaçlama oynuyorsan bulunduğun vaziyet normal. Görevler için ise oyundaki maksimum görevi ve senaryoyu yapmak için internette bulunan rehberleri takip etmeni öneririm çünkü farkında olmadan bir görev ağacında fazla ilerlersen bazıları kapanabiliyor.

Bu arkadan yakılan özel saldırı nasıl yapılıyor o kadar denedim yapamadım veya bir bossa karşı zayıf düştüğünde özel animasyonlu bir saldırı yapıyorlar nasıl oluyor o? Bir bildiğin var mı

Bu arkadan yakılan özel saldırı nasıl yapılıyor o kadar denedim yapamadım veya bir bossa karşı zayıf düştüğünde özel animasyonlu bir saldırı yapıyorlar nasıl oluyor o? Bir bildiğin var mı?

Arkadan yapılan özel saldırı derken suikast hareketini diyorsan sneak modunda yani eğilerek yaratık fark etmeden yanına yaklaşıp saldırınca otomatik o animasyonu yapıyor. Bosslara özel animasyonlu saldırı yapmak için ise o Boss'un stance(duruş)'unu bozacak saldırılar yapman lazım. Bunu çeşitli yöntemlerle sağlayabilirsin örneğin zıplayıp heavy attack atarsan ya da direkt heavy attack atarsan, kalkanın ile düşman saldırısını parrylersen stance bozulur ve yaratık yere düşer o sırada üstünde parlayan noktaya gidip saldırırsan o özel animasyonla vurursun.

Arkadan yapılan özel saldırı derken suikast hareketini diyorsan sneak modunda yani eğilerek yaratık fark etmeden yanına yaklaşıp saldırınca otomatik o animasyonu yapıyor. Bosslara özel animasyonlu saldırı yapmak için ise o Boss'un stance(duruş)'unu bozacak saldırılar yapman lazım. Bunu çeşitli yöntemlerle sağlayabilirsin örneğin zıplayıp heavy attack atarsan ya da direkt heavy attack atarsan, kalkanın ile düşman saldırısını parrylersen stance bozulur ve yaratık yere düşer o sırada üstünde parlayan noktaya gidip saldırırsan o özel animasyonla vurursun.

Sağ ol aslında envanter hilesi yapmayı denemiştim ama bir türlü yapmamıştım olsa oyumu oynardım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı