Sürprizbozan Elden Ring başlangıcından sonra ne yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abranas

Hectopat
Arkadaşlar, Elden Ring'e başladım, ilerledim azıcık, açık dünyaya girdim, sonra ne yapacağımı anlayamadım. Ne binek aldım ne ruh çağıran özellikleri alabildim. Etrafta mülteci gibi gezip herkesten tek yiyorum. En son gittiğim yerde patlayan alev oku yiyerek öldüm ve artık sıkılmaya başladım bu durumdan. Ne yapmam lazım? Ne harita var ne bir şey.

Arkadaşlar, Elden Ring'e başladım, ilerledim azıcık, açık dünyaya girdim, sonra ne yapacağımı anlayamadım. Ne binek aldım ne ruh çağıran özellikleri alabildim. Etrafta mülteci gibi gezip herkesten tek yiyorum. En son gittiğim yerde patlayan alev oku yiyerek öldüm ve artık sıkılmaya başladım bu durumdan. Ne yapmam lazım? Ne harita var ne bir şey.

Öncelikle harita g ile açılıyor. Açık dünyaya ilk çıktığın yerin ilerisinde, tree sentinel bossunun yakınında chruch of elleh var. Oradaki checkpointi al. Daha sonra checkpointten çıkan sarı ışık izini takip et. Oyun gideceğin yerleri bu ışık izleriyle gösteriyor. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın lütfen.

1-Öncellikle Elleh'in kilisesine kadar gidin.
2-Sağınıza dönün ve dümdüz ilerleyin.
3-Karşınıza bir kamp çıkacak orada iki tane grace olacak herhangi birini açın ve oturun.
4-Melina ile konuşun ve onun teklifini kabul edin.
Bineğinizi aldınız.

Açık dünyaya ilk çıktığın yerin ilerisinde, tree sentinel bossunun yakınında chruch of elleh var. Oradaki checkpointi al. Daha sonra checkpointten çıkan sarı ışık izini takip et. Oyun gideceğin yerleri bu ışık izleriyle gösteriyor. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın lütfen.
1-Öncellikle Elleh'in kilisesine kadar gidin.
2-Sağınıza dönün ve dümdüz ilerleyin.
3-Karşınıza bir kamp çıkacak orada iki tane grace olacak herhangi birini açın ve oturun.
4-Melina ile konuşun ve onun teklifini kabul edin.
Bineğinizi aldınız.
Hocam ben başlangıç yerini geçtim gittim çok uzaklardayım nasıl bulabilirim orayı tekrar

Haritada (g tuşuna basarak açabilirsin) dikkat edersen tabut gibi bir işaret olacak. O tabut bulunduğun yerin haritasını renklendirecek. İlk haritanı atını aldığın grace'in biraz aşağısında bulabilirsin. Ayrıca haritada graceler arasında geçiş yapabilirsin. (Tabi bir düşman sana saldırmadığı veya zindanlarda bulunmadığın zaman)

Yeni konular

Geri
Yukarı