2900 TL'ye Oyun Sistemi Toplama

Intel'de çok ısrarcı olduğun için bu i5 sistemi de düşünebilirsin. i5 4460 veya 4590 da tercih edilebilir ama bütçe varken en iyisini sisteme ekleyeyim dedim.

Ayrıca sisteme 120 GB SSD eklemeni tavsiye ederim. Samsung Evo tercih edilebilir.

Adsız.jpg

Evga'nın GTX 970 modeli hatalı. Soğutma boruları yanlış döşenemiş kesinlikle almayın. Kartınız yanar istediğiniz performansı alamazsınız. Almayın o kartı MSİ alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
evganın gtx970 modeli hatalı soüutma boruları yanlış sönemiş kesinlikle almayın kartınız yanar istediğiniz performansı alamazsınız almauın o kartı msi alın

İlk sistemimde belirtmiştim stokta MSI olmadığı için Evga eklediğimi ve stoklara gelince MSI tercih edilmesi gerektiğini. Bunun dışında bu bir üretim hatasıdır her kartta olacak diye bir olay yok. Aynı iddialar Asus'un R9 serisi için de vardı ama şu an bir sürü insan memnuniyetle kullanıyor Asus kartlarını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı