2900 TL'ye sistem tavsiyesi

Almalısın çünkü Technopat yöneticileri yayınladı onu. Ya da sen istersen technopat.com' a gir. (Sosyal'e değil!) "Masaüstü Sistem Tavsiyeleri Eylül 2014" gir. Oradan kendine göre seç. :)

Peki arkadaşlar soğutucu olarak işlemci soğutucusuna karar verdim.Sizce hangisini alayım?
Birde SSD olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
@M.Hakan Nvidia ekran kartları daha çok oyuncular için değil midir ?Yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

AMD ürünleri, NVidia'ya göre daha iyi fiyat/performans ürünleridir. NVidia oyunculara özel yazılımlar sunuyor ama aynı performanslı kartı AMD kartlarından çok daha pahalıya satıyorlar. AMD de yazılım konusunda NVidia'ya yaklaşıyor gittikçe. Forumda da genellikle AMD tavsiye ederler zaten.

SSD olarak: Samsung 120Gb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 410Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

İşlemci soğutucusunu pek bilmem ama forumda hep Cooler Master öneriliyor.

AMD ürünleri, NVidia'ya göre daha iyi fiyat/performans ürünleridir. NVidia oyunculara özel yazılımlar sunuyor ama aynı performanslı kartı AMD kartlarından çok daha pahalıya satıyorlar. AMD de yazılım konusunda NVidia'ya yaklaşıyor gittikçe. Forumda da genellikle AMD tavsiye ederler zaten.

SSD olarak: Samsung 120Gb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 410Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

İşlemci soğutucusunu pek bilmem ama forumda hep Cooler Master öneriliyor.
Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.

Arkadaşlar bir sürü cevap ve sistem önerisi gelmiş.Kafam çok karıştı hangi sistemi almalıyım diye,hangisine karar vereceğimi bilmiyorum.:technopat: (Yeni yorum olarak yazamıyorum :( )

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.

Arkadaşlar bir sürü cevap ve sistem önerisi gelmiş.Kafam çok karıştı hangi sistemi almalıyım diye,hangisine karar vereceğimi bilmiyorum.:technopat: (Yeni yorum olarak yazamıyorum :( )

İlk sayfada önerdiğim sistem dengeli bir sistem aslında. Bu fiyata sırf 290x almak için işlemciyi çok düşürmeye gerek yok zaten darboğaz yapabilir. Technopat'ın kendi sistem önerisiyle hemen hemen aynı. Orada da Orta Seviye Oyun Sistemleri(Performans)'a göz atıp karar vermeni öneririm:
Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Eylül 2014 - Technopat

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı