2D/3D karakter tasarım programı önerisi

TEKNOLOJİPEREST

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben animasyon yapmak istiyorum. Senaryom hazır animasyon için karakter tasarlamam gerek 2D/3D fark etmez.
Kolay program olursa iyi olur Blender önermeyin.
Ayrıca animasyon için de hangi programı önerirsiniz 2D veya 3D fark etmez aynı şekilde.
Sistemim.
i3 6006U 2.0GHz
12 GB RAM.
256 GB SSD.
Intel HD 520.
(Blender önermeyin)

Arkadaşlar ben animasyon yapmak istiyorum. Senaryom hazır animasyon için karakter tasarlamam gerek 2D/3D fark etmez.
Ayrıca animasyon için de hangi programı önerirsiniz 2D veya 3D fark etmez aynı şekilde.
Sistemim.
i3 6006U 2.0GHz
12 GB RAM.
256 GB SSD.
Intel HD 520.
(Blender önermeyin)
Çok hakim değilim hocam fakat zamanında 3DS MAX'de harikalar yaratırdım. Tavsiye ederim fakat her yiğit kullanamaz :D

Sistemim.
i3 6006U 2.0GHz
12 GB RAM.
256 GB SSD.
Intel HD 520.
(Blender önermeyin)
Ayrıca kullandığınız bilgisayar eğer 3DS max kullanırsanız İntelin güç tasarrufu ağırlıklı işlemcilerindeki dahili ekran kartlarında edit. poly olayını yaparken ekranınız donacaktır büyük ihtimalle (2007 sürümünde test edildi)

Ne tür bir animasyon yapmak istiyorsunuz? Örnek paylaşabilir misiniz?

Örnek paylaşırsanız ona göre öneride bulunabiliriz.

Mesela RPG Maker ile yapanlar da var.

Eğer normal çizgi dizi şeklinde yapacaksanız kare kare çizerek Photoshop üzerinden yapabilirsiniz. Bir yazılım da vardı ancak aklıma gelmedi adı.

3D olarak ücretsiz Blender veya ücretli olarak Cinema4D kullanabilirsiniz. Bu yazılımlarla karakterleri 2D çizip kamera acısını sabit tutarak 2D animasyon yapmak da mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı