2D oyun projesi eski sürümde açılabilir mi?

JURVET

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim bir bitmiş projem var 2D oyun eski bir laptop var. Anladigim kadariyla 32 Bit 2 GB RAM Celeron işlemcili bir laptopta bu projeyi acabilir miyim? Proje çok büyük değil. Eski sürümle açılabilirmiş diye duydum. Ben bunu eski projede acınca sorun çıkartır mı? Asset vs kullanmadım.

Herkese merhaba, benim bir bitmiş projem var 2D oyun eski bir laptop var. Anladigim kadariyla 32 Bit 2 GB RAM Celeron işlemcili bir laptopta bu projeyi acabilir miyim? Proje çok büyük değil. Eski sürümle açılabilirmiş diye duydum. Ben bunu eski projede acınca sorun çıkartır mı? Asset vs kullanmadım.

Açılabilir.

Nasıl bir gerileme yaşayacaksınız? Mesela Unity 2018 ile Unity 4x arasında bayağı bir fark var. Hata çıkabilir. Fakat 5x sürümünden sonrasında pek hata çıkacağını sanmam. Çıkarsa da 1-2 tane küçük hata çıkar halledersiniz 2 dakikada.

Nasıl bir gerileme yaşayacaksınız? Mesela Unity 2018 ile Unity 4X arasında bayağı bir fark var. Hata çıkabilir. Fakat 5X sürümünden sonrasında pek hata çıkacağını sanmam. Çıkarsa da 1-2 tane küçük hata çıkar halledersiniz 2 dakikada.

2 GB RAM 32 Bit Celeron islemcili Windows 7 laptop var o hangi sürümü destekliyorsa ona göre.

2019 dan sonra dosya yapısı çok değişti diye biliyorum. 2019 projeyi 2017 ile açmayı denediğimde sorun yaşamıştım sahneler açılmamıştı.

Geri
Yukarı