2K 120Hz ve üstü 27" monitör önerisi

Niko21

Centipat
Bütçem 10k genellikle hikayeli oyunlar oynuyorum. Ayrıca film dizi vesairede izliyorum yani renklerin canlı olması çok önemli. Monitörün 27 inch ve IPS olması lazım önerilerinizi bekliyorum.

Bütçeniz yetiyorsa MSI modelini kesinlikle öneririm. Ben Dell modelini kullanıyorum çok memnunum ama bütçe yetseydi MSI tercih ederdim. Karşılaştırma olarak aşağıdaki videoya göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Renklerin canlı olması çok önemli demişsiniz konu renkler olunca bu fiyat civarlarında daha iyisi yok:
Zaten @aksiyonel hocam karşılaştırma videosunu atmış oradan aradaki farkı görebilirsiniz.

Şu koca forumda monitör yorumcusu yapan Rory hocamla bir ben kaldım. Diğer türlü monitör aldırdığımız kişilerden yorum duyuyoruz. Sağ olsunlar görenler yazıyor.

MSI için bende oyumu kullanıyorum. Kuantum Dot teknolojisi ile donanmış bir monitör.

Renklerin canlı olması çok önemli demişsiniz konu renkler olunca bu fiyat civarlarında daha iyisi yok:
Zaten @aksiyonel hocam karşılaştırma videosunu atmış oradan aradaki farkı görebilirsiniz.
Attığınız ürünün pttavm açıklamasında "
KUTU TANITIM AMAÇLI AÇILIP KAPATILMIŞTIR
ÖNEMSİZ 1 ADET ÖLÜ PİXEL VARDUR
ORJİNAL KUTU-ORJİNAL İÇERİK-ORJİNAL 2 YIL MSI GARANTİLİ" yazmasaydı gözümü kırpmadan alırdım.alsabilişim sitesiyle ilgilide ürünlerin paketlerinin açılmış olarak gönderildiğiyle alakalı biçok şikayet okudum

Hocam LG mi daha canlı yoksa MSI mı?

Modele göre değişir bu soru. MSI renk doygunluğu olarak çoğu modelde önde bir marka. Hatta bu renk doygunluğundan şikayet edene bile rastlamışlığım vardır. LG'yi kötülemem. İyi modelleri var ve bu alanda başı çekecek patentli üretimlere sahip.
Bükülebilir monitör ve TV çıkarttılar bu fuarda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölü pikselli ürün alınmaz. Temiz ürün bakmak lazım. @Niko21

Geri
Yukarı