2K 144 Hz monitör önerisi

Senin önerdiklerin Full HD benimkiler 2k 144hz 2500TL ve 2k 165hz 2200TL her ikiside G-Sync fiyat farkı olacak okadar.
2K önereceğim yere karıştırmışım sağolun eğer parası var ise bence alsın. Mesajları okuyan konu sahibi arkadaşın önerdiği monitörü alın.

GTX1070 su an piyasadaki oyunlarda 2K 60HZ oynatabilir fakat yeni oyunlar da cikacak sonbaharda. O zaman GTX1070 ile 2K oynamak icin ayar kismaniz gerekecektir. Ultrada yine oynarsiniz fakat oyun 60FPS degil 40FPS civarina dusecek bu da oyun zevkinizi bozacaktir. Cozunurluk dusureceksiniz bu durumda da. En iyi secenek 144HZ 1080p monitor almak. Ha illaki ben 2K istiyorum diyorsaniz:
Dell S2417DG 23.8" 1ms (HDMI+Display) G-Sync WQHD Oyuncu Fiyatı
Sinifinin bana gore kralidir. G-Sync, 2K, 165HZ ve goz alici tasarim... Daha ne ararsiniz ki monitorde? 1080p 144HZ icin onerim Samsung C24FG70 olur. G-Sync degil Freesync var. Bunu kulanamazsiniz 1070 ile. G-Sync istiyorsaniz konuda onerilmis 2 monitor guzeldir. AOC ve ACER olanlar. Tercih sizin. Bi dusunun bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı