2K 144 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
3.000 - 4.000
VA panel önermiyorum. Ciddi ghosting sorunları oluyor ve bu modelde de çok ciddi overshoot ve ghosting sorunu var. Bütçene uygun olarak bunu almanı öneririm.
En azından olabilecek en kötü şey ışık sızması olabilir ki rahatsız olursan amazon iade konusunda gayet iyi.

Açıkçası bütçemi çok zorlamak istemiyorum, onun yerine bilgisayarı geliştireceğim, daha bütçe dostu monitörlerden gitmeyi düşünüyorum, sizce bu monitör nasıl Acer Nitro VG272UP (UM.HV2EE.P01) Monitör
Önerdiğim LG monitörle aynı paneli kullanıyor ama overdrive seçenekleri biraz daha kısıtlı ve malzeme kalitesi bir tık daha kötü. Onun dışında gayet iyi. Bende n11 yönlendirme yapmadı, o yüzden ürün kalmadı sanmıştım ama varmış. Viewsonic modele göre kat kat daha iyi sonuç alırsın.

Önerdiğim LG monitörle aynı paneli kullanıyor ama overdrive seçenekleri biraz daha kısıtlı ve malzeme kalitesi bir tık daha kötü. Onun dışında gayet iyi. Bende n11 yönlendirme yapmadı, o yüzden ürün kalmadı sanmıştım ama varmış. Viewsonic modele göre kat kat daha iyi sonuç alırsın.
Tamam, teşekkürler.

Merhaba. Ben de aynı modeli almayı düşünüyorum. Ürün hakkında kullanıcı deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Tabiki. Öncelikle ilk baktığınızda baya büyük geliyor ancak kısa sürede alışıyor gözünüz. Parlaklık seviyesi çok fazla şahsen ben yüzde 20 parlaklıkta kullanıyorum. HDR özelliği bile var ancak her oyun desteklemiyor. Wide bir monitör değil o yüzden oyunlardaki görüş açınız vs. değişmiyor. Özellikle aynı anda birden fazla uygulamayı tek ekranda göstermek konusunda müthiş başarılı. Word belgesini öyle bir ölçeklendiriyorum ki bu monitörde tam bir A4 kağıdı boyutunu görüntüleyebiliyorum. Şahsen ben baya memnunum bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı