2K 144Hz 27 inç monitör önerisi

Bütçe
4000

Bruth

Decapat
Arkadaşlar merhaba,

Maksimum 4000 TL bütçem, oraya kadar çıkmazsak tabii ki iyi,

Hepsiburada üzerinde:
Fiyatı özelliklere göre iyi duruyor fakat Acer markasına pek bulaşmak istemedim, kullanmadığım ve bilmediğim için.
Ayrıca internette bir inceleme vs bulamadım.

İkinci olarak aklımda olan ürün:
LG'nin bu monitörü nano IPS olarak ve renk yoğunluğu olarak öne çıkıyor fakat 27 inç bir monitörde Curved olmazsa MOBA tarzı oyunlarda göz yorabilir diye düşünüyorum. Curved olması biraz daha avantajlı duruyor, bu yüzden LG ile Acer arasında kaldım.

Oyun, film/dizi arasında dönüyorum. Kullanan veyahut bu bütçeye uygun başka bir monitör önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet Dell bayağı iyiymiş fakat indirim için 5 saat diyor ekran kartının siparişini yarın verebilirim anca indirim bitmiş olur gibi duruyor eğer ütopya sürpriz yapar da süreyi uzatirsa seçeneklerim arasına eklendi teşekkür ederim tavsiye için peki curved olmaması gözü yorar mı aktif olarak kullanmadım hiç 27 inç monitör.

Bu daha iyiymiş.

Teşekkür ederim.

Evet Dell bayağı iyiymiş fakat indirim için 5 saat diyor ekran kartının siparişini yarın verebilirim anca indirim bitmiş olur gibi duruyor eğer ütopya sürpriz yapar da süreyi uzatirsa seçeneklerim arasına eklendi teşekkür ederim tavsiye için peki Curved olmaması gözü yorar mı aktif olarak kullanmadım hiç 27 inç monitör.

Teşekkür ederim.

Hocam bilemiyorum indirim devam eder mi zaten az geliyor Türkiye'ye fiyatı yüksek bir monitör olduğundan alabilirseniz şimdi alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı