2K 144Hz ekran için ekran kartı önerisi

Bütçe
10000

onderbakirtas

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Talebe
Herkese merhaba. Ben genelde iki oyun oynuyorum, bunlar CS:GO ve DotA 2. bu oyunları sahip olduğum 2K 144Hz ekranda tüm ayarlar açık en az 144 FPS alacak bir ekran kartı arıyorum. İşlemcim Ryzen 7 5700G, 16 GB bellek mevcut (32 GB yapılacak). Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bütçem, bellekler ve ekran kartı ile beraber 10.000 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
3600 MHz bellek 2x16 belleklerden bana 7.500 civarı para kalacak. Bu fiyatlara yakın hangi ürünü önerirsiniz?
700 lira arttırabilirseniz;
Arttıramazsanız;
Benim kanaatim 16 GB ram'de kalıp 10 bin liranın tamamını ekran kartına ayırmanız olacaktır.
Dediğiniz oyunlar için zaten bir fark olmayacaktır.

700 lira arttırabilirseniz;
Arttıramazsanız;
Benim kanaatim 16 GB ram'de kalıp 10 bin liranın tamamını ekran kartına ayırmanız olacaktır.
Dediğiniz oyunlar için zaten bir fark olmayacaktır.

Benim kasam Thermaltake Core V1, kendisi küçük bir kasa ve en fazla 28.5 santimetrelik ekran kartı takabiliyorum. İlk gönderdiğiniz parça biraz uzun. Yazılımcıyım ve aynı anda çok sayıda pencere açık oluyor, şu anki haliyle bile 13 GB kullanımına ulaşıyor. Bu nedenle maalesef bellek biraz zorunlu kategorisinde benim için. Hatta 64 GB yapıp unutmayı bile planlıyordum ama şu an için çok da gerekli olmadığını düşünerek vazgeçtim. Cevabınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı