2K 144Hz FreeSync monitör önerisi

Bütçe
6000

Herrteitr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 6000 TL civarına başlıkta belirttiğim özelliklerde bir monitör arıyorum. Apex Legends gibi hızlı FPS oyunları oynuyorum bu yüzden ghosting problemi olmaması önemli. Aynı zamanda web tasarım, kodlama gibi işlerle uğraştığım için renk kalitesi de benim için değerli. Şu an kullandığım monitörden renk konusunda illallah geldi desem yeridir. Witcher 3 gibi singleplayer AAA oyunlarda renkler çok göze batıyor. Pivot olup olmaması her ne kadar kodlamayla uğraşıyor olsam da önemli değil, artık alıştım. Önerilerinizi bekliyorum.

G27Q bakabilirsin.
Bu monitörü forumda da çok öneren gördüm. Başarılı bir ürün sanırım. Renk kalitesi tatmin edici mi acaba ?

Bu monitörü forumda da çok öneren gördüm. Başarılı bir ürün sanırım. Renk kalitesi tatmin edici mi acaba ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu incelemeyi izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu incelemeyi izlemenizi tavsiye ederim.

Video için teşekkürler hocam bütün sorularımı cevapladı. Renk kalitesi gayet başarılı. Azda olsa ghosting sorunu varmış ama bu fiyat bandına @Yunuss0 hocamın da dediği gibi daha iyisini bulmak imkansız gibi. Yardımınız için ikinizede minnettarım hocam.

Geri
Yukarı