2K 144Hz IPS veya VA panel 27inç monitör tavsiyesi

Ustad ekseri batlefield 5 online oynarim bu ekran sıkıntı yaratmaz dimi kullaniyorsun sen ama oyun yuklumu bilmem
Hocam bende BF5 oynuyorum. Oyun yüklü. Daha önceki monitörüm safkan rekabetçi oyun monitörüydü. Ghosting sıfıra yakındı. UFO testte ufoyu bulanıklık olmadan gayet net görüyordum. Ondan bu monitöre geçince hafiften göze batan bir ghosting sezmedim değil. Tabi buna FPS'in 100'lerden 70-80'e düşmesi de etki etmiş olabilir. GTX 1070 ile kullanıyorum. RTX 2070S altı ekran kartın varsa 2K'ya bulaşmanı tavsiye etmem. 2K Çözünürlükte maalesef 1080P kadar geniş ürün gamı yok. Gerçekten iyi monitörler 6000 liranın üzerinde.

Anladim. Bende de 1070 var once monitörü halledim dedim sonra RTX 3070 cikinca alacağım kimsetse. 1070 ile 3070 gecene kadar sıkıntı yaşarsın diyorsun anladim orasını pek düşünmedim idare eder beni dedim ayar mayar kısıp ama.

Hocam bende BF5 oynuyorum. Oyun yüklü. Daha önceki monitörüm safkan rekabetçi oyun monitörüydü. Ghosting sıfıra yakındı. Ufo testte ufoyu bulanıklık olmadan gayet net görüyordum. Ondan bu monitöre geçince hafiften göze batan bir ghosting sezmedim değil. Tabi buna FPS'in 100'lerden 70-80'e düşmesi de etki etmiş olabilir. GTX 1070 ile kullanıyorum. RTX 2070S altı ekran kartın varsa 2K'ya bulaşmanı tavsiye etmem. 2K çözünürlükte maalesef 1080P kadar geniş ürün gamı yok. Gerçekten iyi monitörler 6000 liranın üzerinde.

Anladim. Bende de 1070 var once monitörü halledim dedim sonra RTX 3070 cikinca alacağım kimsetse. 1070 ile 3070 gecene kadar sıkıntı yaşarsın diyorsun anladim orasını pek düşünmedim idare eder beni dedim ayar mayar kısıp ama.
Evet kesinlikle idare eder. BF5 Ultra 70-80 FPS arası gidip geliyor. Optimizasyonu sıkıntılı RDR2 gibi oyunlarda biraz sıkıntılı oluyor onun haricinde sıkıntı yok. Bende RTX 3070 veya 3080 alma düşüncesiyle monitörü değiştirdim.

Geri
Yukarı